FraMat napisał(a):

|
No, udział w akcji jak cholera.
|
odwoływano mniej kontrowersyjne gole z tego paragrafu, słynne "absorbowanie uwagi" bramkarza/obrońców to też częste przewinienie, niezależnie od tego że takie bramki bym po prostu instynktownie uznawał, jakieś podstawy do jej anulowania były - faulu tam nie widzę
Savik napisał(a):

|
Bramkę dla Widzewa anulowano dlatego, że zawodnik był wcześniej na pozycji spalonej, a nie dlatego, że ktoś cofnął przywilej korzyści.
|
piłka nie odbiła się przypadkiem od piłkarza Wisły? w pierwszej fazie zagranie przed faulem Urygi Rondić też był na spalonym, ale wtedy piłka też odbiła się od wiślaka