Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 14.04.2023, 16:39
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz tak naprawdę zweryfikuje o co gramy w tym sezonie, mecz bardzo trudny, z wymagającym rywalem, oby pozytywnie. Będzie niezmiernie ciężko, w poprzedniej rundzie właśnie Stal pokazała nam miejsce w szeregu i zaczęła się równia pochyła...
Jurek, to Ty? Miło, że wpadasz na forum
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując