Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22063
Stary 22.01.2019, 13:43
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Wielu kolegów pisze, że w sparingach dobrze gra Szot. W/g Was zawodnik na wejście z ławki w e-lidze?
Przyszedł w lecie z Progresu i od razu wskoczył do 11 ale całą rundę w CLJ grał na stoperze. W CLJ w obronie bardziej wyróżniał się Laskos. Obejrzałem kilka spotkań CLJ i nie popełniał rażących bledow, choć nie sądzę że tak szybko wskoczy na poziom ekstraklasy. Tym bardziej na nowej pozycji.
Jeśli ktoś nas pozytywnie zaskoczył to mam wrażenie że Słomka, Buksa, głównie dlatego że już solidnie wyglądają fizycznie i talentu im nie brakuje.
Odpowiedz cytując