Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12185
Stary 18.12.2018, 13:31
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Gdzie straszy? Źródło.
napisał w tekscie o Raduni Stężyca, ze bedzie jakas grubsza afera
a ze niektore zjeby od razu pytają pod tym postem czy chodzi o Wisłe, a on nie odpisuje, to sobie dorabiają już resztę historii
tak jak wczoraj Knura napisał ze zaraz bedzie informacja o tym czy odwołujemy sie od kartki czy nie, zjeby sobie same dopowiedziały i dopisały ze bedzie info odnosnie inwestora.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując