WHITE*STAR napisał(a):

napisał w tekscie o Raduni Stężyca, ze bedzie jakas grubsza afera
a ze niektore zjeby od razu pytają pod tym postem czy chodzi o Wisłe, a on nie odpisuje, to sobie dorabiają już resztę historii
tak jak wczoraj Knura napisał ze zaraz bedzie informacja o tym czy odwołujemy sie od kartki czy nie, zjeby sobie same dopowiedziały i dopisały ze bedzie info odnosnie inwestora.