yarow napisał(a):

Fakycznie .., stachanowiec dziennikarstwa. Zaraz, zaraz .., jakiego dziennikarstwa? Krakowskie dziennikarstwo skończyło się tak naprawdę wraz z upadkiem "Tempa", a moze jeszcze chwilę później gdy wykończono i "SuperTempo" ...
|
Tylko krakowskie? Cały ten zawód poleciał na pysk... ostały się wyjątki, w konkretnych dziedzinach tematycznych. Głównie pasjonaci sportu, jak Tuzimek itp. Reszta krwiopijców, w ogóle nie bierze odpowiedzialności za to co pisze i wygaduje. mieszając ludziom w głowach. Efekty później widać nawet i u nas na forum, co przeszłość pokazała bardzo wyraźnie.