Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5297
Stary 02.02.2018, 20:29
yarow napisał(a):Wyświetl post
Fakycznie .., stachanowiec dziennikarstwa. Zaraz, zaraz .., jakiego dziennikarstwa? Krakowskie dziennikarstwo skończyło się tak naprawdę wraz z upadkiem "Tempa", a moze jeszcze chwilę później gdy wykończono i "SuperTempo" ...
Tylko krakowskie? Cały ten zawód poleciał na pysk... ostały się wyjątki, w konkretnych dziedzinach tematycznych. Głównie pasjonaci sportu, jak Tuzimek itp. Reszta krwiopijców, w ogóle nie bierze odpowiedzialności za to co pisze i wygaduje. mieszając ludziom w głowach. Efekty później widać nawet i u nas na forum, co przeszłość pokazała bardzo wyraźnie.
Ostatnio edytowane przez Vinci : 02.02.2018 o godz. 20:33.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując