czaro napisał(a):

Bardzo się cieszę.
Teraz sprzedać Brleka i ....... Zdenek jest naszym najlepszym strzelcem okresu przygotowawczego, może jednak nie warto go odpalać, .
|
W obecnej sytuacji ,własnie broń Boże sprzedawać Brleka
Zdenek dobrze wypada chyba tylko na tle niższych lig...
Ktoś tu napisał,ze On i Pablo nie mogą już zaliczyć gorszego sezonu.....obawiam się że mogą...przynajmniej Pablo.
Upatruję szansę w nowych (przynajmniej w 50% tego nabytku)