Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79273
Stary 06.07.2017, 20:38
czaro napisał(a):Wyświetl post
Bardzo się cieszę.

Teraz sprzedać Brleka i ....... Zdenek jest naszym najlepszym strzelcem okresu przygotowawczego, może jednak nie warto go odpalać, .
W obecnej sytuacji ,własnie broń Boże sprzedawać Brleka
Zdenek dobrze wypada chyba tylko na tle niższych lig...
Ktoś tu napisał,ze On i Pablo nie mogą już zaliczyć gorszego sezonu.....obawiam się że mogą...przynajmniej Pablo.
Upatruję szansę w nowych (przynajmniej w 50% tego nabytku)
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując