Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 30.08.2015, 18:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bardzo mnie interesuje jakiż to jest ogólnie przyjęty wzorzec asysty. Każdy kto dotyka piłkę wcześniej niż strzelec bramki notuje asystę? Coś mi się nie wydaje.
Masz pecha, bo właśnie tak jest. Definicja za wiki:
Asystapodanie do zawodnika z tej samej drużyny, po którym zostają zdobyte punkty lub jest zdobyta bramka (tzw. gol)

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Asysta to odzwierciedlenie zasług w zdobyciu bramki mimo, że samemu się jej nie zdobywa, taka nagroda pocieszenia. Bo czasem ten podający ma ich więcej niż strzelec.
LOL
Asysta to nie podanie, to zasługi!

Poezyjna definicja

A może tak jeszcze wprowadzimy punkty za styl?
Odpowiedz cytując