W ostatnim zdecydowanie walka do końca,bo w pierwszym sezonie Smudy to jak pamiętamy sobie narobiliśmy punktów w rundzie jesiennej.
Po Pawle widać upływający czas..Głowa to wciąż czołowy stoper. To jego ostatni sezon w karierze,da z siebie wszystko. W obecnych rozgrywkach,lepiej gra Jovic,Guerrier kontynuuje formę z którą wystrzelił pod Moskalem. Do tego mamy Mąkę i Crivellaro. Czekać pozostaje tylko na odpalenie Popa i Cywki.
A przede wszystkim mamy na bramce Radka.
Z kolei straciliśmy Stilica i wsio. Guła to grał na poziomie w rundzie jesiennej 2013/2014. Przyszedł Semir i się skończyło. Dudka to bez komentarza...
Davss875 napisał(a):

|
Finał miał być, a jest wielki...uj.
|
Taaa i co jeszcze?