Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30234
Stary 13.01.2015, 22:37
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Ja mogę podać informację od jednego z mojego wujostwa. Sztygar na dole. 54 lata (czyli już parę ładnych lat po progu emeryturowym). Łącznie z Barbórką, 13-tką i innymi dodatkami wychodzi mu 60k rocznie. Warta odnotowania jest ulga 50% na węglu.

Jesteś usatysfakcjonowany emj?

Te 4800 średniej pensji na dole to bujdy. Jak widać na jego przykładzie 4800-5000 mają sztygary, którzy już od dłuższego czasu mogliby dostawać emeryturę. Gdzie tam do 6800.

Niestety nie mam wiarygodnych danych odnośnie dolnych progów. Żaden z moich krewnych ani znajomych nie poszedł tą drogą zawodową.
myślę że jak tacy ciekawi albo niedowiarkowie , niech się zatrudnia i zjadą windą do roboty , nic prostszego , a kto zazdrości zarobków że są niby takie duże, sam się przekona jakie to frukta i miody