Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3782
Stary 20.03.2014, 15:38
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
No to jesteś kolejną osobą, od której słyszałem coś podobnego... To co robi Bednarz jest żenujące
Ale może być skuteczne. Jaki pójdzie przekaz do mediów ? Że na stadionie zamiast łysych kiboli pojawili się lekarze, pracownicy nauki i rodziny z dziećmi, którzy już nie boją się zwyzywania i bluzgów. I w ogóle wysoka kultura.
Cwane ? To się uczcie, bo z tego co tu dociera to w SKWK nadal lata 90-te.

Możecie nawet mieć rację w pewnych sprawach ale nie ma to znaczenia. Dla większości liczy się tzw/ "fakt prasowy". A tu święty Jacek ma zdecydowaną przewagę. Suma i skala reakcji po zabraniu "złotówki" zdecydowanie przerosła wartość sporu. Jak to mówi Kiepski - pałka się przegła.

A nagonka prasowa jest tak obrzydliwa, że u mnie za chwilę spowoduje efekt odwrotny. No ale wtedy będę "popierał" bojkot...
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując