Barti napisał(a):

|
Nie jestem bardziej kumaty, ale powiem Ci jak ja to widzę. Smuda to jest prosty chłop który ma w głębokim poważaniu sprawy kibicowskie. Jest to koleś zorientowany tylko na wynik i na kasę (kolejność przypadkowa może być odwrotnie). Jeżeli coś chlapnie, to robi to nierozważnie, i niekoniecznie trzeba to interpretować wprost bo nie jest to mistrz dyplomacji. Zresztą dał jasny przekaz mówiąc że jak dalej się bedą czepiać jego osoby to wie jak ma to rozwiązać. Tutaj głównie chodzi chyba o nieodżałowanej pamięci młodą wschodzącą gwiazdę - Patryka Małeckiego, a w dalszej kolejności o Sobola i Stolarskiego. Podkreślam że jest to moje prywatne zdanie.
|
On pytal o fakty, a nie Twoje prywatne zdanie.
WISŁAZWE napisał(a):

Weźmy drugą stronę. Cupiał widzi i patrzy. I powoli szlag go trafia i pakuje walizki. Nikt nie bierze tego pod uwagę?
|
SKWK bierze. Reszta jak widać nie do końca.. a skoro nie chcą złego SKWK no to powodzenia
