Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 17.01.2014, 19:54
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Straszliwe dno w ofensywie. Jeśli wygramy, to pewnie właśnie wymarzoną 1-2 bramkami, ale bliższy jestem obstawienia, że znowu przejebiemy jedną. :/
Na szczęście nigdy zbyt wiele w zakładach bukmacherskich nie wygrywałem. Oby teraz Francuzi wygrali z Serbami
Odpowiedz cytując