!!IRIVER!! napisał(a):

|
Straszliwe dno w ofensywie. Jeśli wygramy, to pewnie właśnie wymarzoną 1-2 bramkami, ale bliższy jestem obstawienia, że znowu przejebiemy jedną. :/
|
Na szczęście nigdy zbyt wiele w zakładach bukmacherskich nie wygrywałem.

Oby teraz Francuzi wygrali z Serbami
