The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 10.01.2014, 20:39. Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Dania 2014.
Witam,

już w niedzielę w Dani ruszają XI Mistrzostwa Europy. Turniej będzie trwał od 12 do 26 stycznia 2014. Mecze rozgrywane będą w czterech miastach. Kopenhaga, Aarhus, Aalborg oraz Herning.

Poniżej prezentuję podział na grupy oraz zapraszam Was do dyskusji na temat turnieju oraz szans Polaków.

Grupa A (Herning)

1. Dania
2. Czechy
3. Macedonia
4. Austria.

12.01.2014:

18:00 Czechy - Austria
20:30 Dania - Macedonia

14.01.2014:

18:15 Macedonia - Czechy
20:30 Austria - Dania

16.01.2014:

18:15 Macedonia - Austria
20:30 Dania - Czechy



GRUPA B ( Aalborg)

1. Hiszpania
2. Islandia
3. Węgry
4. Norwegia


12.01.2014:

16:00 Islandia - Norwegia
18:15 Hiszpania - Węgry

14.01.2014:

18:00 Węgry - Islandia
20:15 Norwegia - Hiszpania

16.01.2014:

18:00 Hiszpania - Islandia
20:15 Norwegia - Węgry


GRUPA C (Aarhus)

1. Serbia
2. Francja
3. Polska
4. Rosja

13.01.2014:

18:00 Serbia - Polska (TVP2)

20:15 Francja - Rosja

15.01.2014

18:00 Rosja - Serbia
20:15 Polska - Francja (TVP2)

17.01.2014


18:00 Polska - Rosja (TVP2)
20:15 Serbia - Francja


GRUPA D ( Kopenhaga)


1. Chorwacja
2. Szwecja
3. Czarnogóra
4. Białoruś


13.01.2014

18:00 Chorwacja - Białoruś
20:15 Szwecja - Czarnogóra

15.01.2014

18:00 Czarnogóra - Chorwacja
20:15 Białoruś - Szwecja

17.01.2014

18:00 Chorwacja - Szwecja
20:15 Białoruś - Czarnogóra



Rywale Polaków

Jak widać powyżej Polacy trafili do grupy C w której swoje siły zmierzą z Serbami, srebrnymi medalistami ostatnich mistrzostw Europy. Drugim rywalem Biało- czerwonych będzie zespół Francji. Trójkolorowi w ostatnich mistrzostwach zajęli odległe 11 miejsce. Nie zapominajmy jednak, że Francuzi to mistrzowie Starego Kontynentu z 2006 oraz 2010 roku. Na zakończenie zmagań w grupie Polska zmierzy się z teoretycznie najsłabszym zespołem w grupie Rosją. Rosjanie na ostatnim turnieju zajęli 15 miejsce.


Potyczki z Serbami:

MŚ, Szwecja 2011. Polska - Serbia 27:26
ME, Serbia 2012, Polska - Serbia 18:22
MŚ, Hiszpania 2013, Polska - Serbia 25:24
Kwalifikacje do IO w Londynie Polska - Serbia 25:25



Potyczki z Francją:


ME, Austria 2010. Polska - Francja 24:29

Mecze z Rosją:

MŚ, Chorwacja 2009, Polska - Rosja 24:22
Turniej reprezentacji, Polska - Rosja 30:35
Turniej w Gdyni, 2011. Polska - Rosja 29:29




Dalsza faza rywalizacji.


Po zakończeniu pierwszej fazy turnieju awans do następnej fazy uzyskują po 3 zespoły z każdej grupy. Zespoły z grupy A i B utworzą jedną grupę - GRUPA I, natomiast zespoły z grupy C oraz D połączą się i utworzą drugą grupę - GRUPA II.





Kadra na mistrzostwa, praktycznie już gotowa.


Dziś popołudniu trener Michael Biegler podał dziś nazwiska 17 zawodników, którzy udadzą się na turniej do Dani. Na miejscu selekcjoner będzie musiał zrezygnować jeszcze z jednego zawodnika. Do tej pory zrezygnowano z trójki zawodników: Patryka Kuchczyńskiego, Rafała Glińskiego oraz Marcina Wicharego. Co było największym zaskoczeniem.

Tak na dzień dzisiejszy prezentuje się nasza kadra:


Bramkarze: Sławomir Szmal (Vive Targi Kielce), Piotr Wyszomirski (Csurgoi KK)

Skrzydłowi: Adam Wiśniewski (Orlen Wisła Płock), Robert Orzechowski (Górnik Zabrze), Przemysław Krajewski (Azoty Puławy), Jakub Łucak (Chrobry Głogów).

Rozgrywający: Karol Bielecki, Michał Jurecki, Krzysztof Lijewski, Piotr Chrapkowski (wszyscy Vive Targi Kielce), Michał Kubisztal (Górnik Zabrze), Mariusz Jurkiewicz (Orlen Wisła Płock), Bartłomiej Jaszka (Fuechse Berlin), Michał Szyba (KS Azoty Puławy).


Obrotowi: Bartosz Jurecki (SC Magdeburg), Kamil Syprzak (Orlen Wisła Płock), Piotr Grabarczyk (Vive Targi Kielce).




Jak widzicie naszą grę na tych mistrzostwach, czy stać nasz zespół na dobry wyniki? Co dla nas będzie osiągnięciem godnym zapamiętania, czy mamy realne szansę włączyć się do walki o strefę medalową, czy jednak na drugiej fazie zakończymy udział w tym turnieju?

Kto waszym zdaniem zostanie mistrzem Europy? Czy Duńczycy obronią tytuł najlepszej ekipy Starego Kontynentu? Kto może zostać czarnym koniem rozgrywek?


Zapraszam do dyskusji!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 10.01.2014, 20:56
Trafiliśmy do najtrudniejszej grupy. 2-3 lata temu mieliśmy potencjał, by w takiej stawce podjąć walkę. Na dzień dzisiejszy typuję 3 porażki (realnie powalczyć możemy co najwyżej z Rosją moim zdaniem).

Niemniej jednak zawsze fajnie się chłopaków ogląda na tych turniejach
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 10.01.2014, 21:11
A z nimi to nigdy nic nie wiadomo...
Nie zdziwią mnie 3 porażki, nie zdziwią mnie 3 zwycięstwa (no może troszkę). Wierzę w awans, stać nas na to. Ruscy i Francja do ogarania wg. mnie.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 11.01.2014, 11:42
ME to dużo trudniejszy turniej niż MŚ, tutaj naprawdę grają najlepsze drużyny.
Co do naszych - w żadnym meczu w grupie nie jesteśmy na straconej pozycji, choć z drugiej strony nie jesteśmy też faworytem. W pierwszym meczu będzie ciężko, potem z Francją i Rosją mecze będą na styku, zadecydują 1-2 bramki.
Gdyby udało się wyjść z grupy i to nie z zerowym dorobkiem to potem można naprawdę powalczyć - może nie o medale ale 5-6 miejsce byłoby sukcesem. Optymistyczne było niedawne zwycięstwo z Węgrami.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 12.01.2014, 08:36
Ja jestem ciekaw czy Biegler rozwiązał nasz największy problem czyli grę w ataku gdy nasi przeciwnicy grają inną taktyką w obronie aniżeli 6-0 , w poprzednich turniejach na nas wystarczało ustawienie 5-1(mecze z Francją) bądź 4-2. A grupa piekielnie trudna.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 12.01.2014, 21:02
Mamy chyba pierwszą niespodziankę ME. W grupie A - Austria pokonuje Czechy 30:20, natomiast w grupie B bez niespodzianek i pewne zwycięstwa faworytów. Hiszpanie ogrywają Węgrów 34:27 a Islandia pokonuje Norwegię 31:26
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 13.01.2014, 09:50
Serbowie są przetrzebieni kontuzjami, a największy ostatnio sukces osiągnęli na ME u siebie (srebro), tak że raczej są do pokonania, Rosja też nic nie gra, więc właściwie powinni z Francją zagrać o pierwsze miejsce w grupie..
W II fazie najbardziej groźna będzie Chorwacja, z którą najczęściej ostatnio przegrywamy....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 13.01.2014, 19:42
No i zaczęliśmy. Frajerska porażka ale z drugiej strony zasłużona. Genialny Szmal, obrona dobrze szczególnie w drugiej połowie (tylko 7 bramek straconych), ale gra w ataku to dno - jak zbieranina chłopców na lekcji WF w podstawówce.
W środę Francja, w piątek mecz o wszystko z Rosją.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 13.01.2014, 20:17
I szybki powrót do domu. Zresztą bardzo bliski.
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 13.01.2014, 20:21
Tylko Polacy potrafią w tak frajerski sposób przegrać
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.01.2014, 21:05
Znakomity Szmal, bardzo dobry Jurkiewicz a reszta no niestety daleko z tyłu.

No cóż jeżeli imprezą docelową są Mistrzostwa Europy w 2016 raku to trzeba się przygotować na to, że będziemy na tych zawodach ogrywać zawodników którzy będą stanowić trzon tej reprezentacji. (Krajewski, Chrapkowski, Łucak, Szyba).

Szkoda dzisiejszego wyniku zwłaszcza, że początek II połowy mieliśmy bodaj 6:0 i nawet wyszliśmy na prowadzenie. Szkoda tych rzutów karnych no i końcówki meczu.


P.S
Nie wiem czy tylko ja, ale odkąd pamiętam jestem jakoś dziwnie uprzedzony co do Krzyśka Lijewskiego i Bartłomieja Jaszki jakoś ich gra mi nie pasuje i kiedy widzę ich na parkiecie wyczuwam kłopoty
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 13.01.2014, 22:51
Czyli co po Mistrzostwach juz? Z Francja tym bardziej nie wroze niczego dobrego.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 15.01.2014, 15:48
Zgodnie z tradycją "mecz otwarcia" już był.
Dzisiaj "mecz o wszystko" i na koniec "mecz o honor"

Mam cichą nadzieję że honoru bronić nie trzeba będzie i dzisiaj jakimś cudem francuzów pokonają ...
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 15.01.2014, 17:08
Francuzów?
Musiałby sie stać cud, a drużyna Francji musiałaby nagle, całym składem się rozchorować.
To, co wyprawiali w ostatnim meczu (i nie chodzi tylko o to, że to było na tle przeciętnej Rosji) to ręce same składały sie do oklasków. Twarda, mobilna obrona nie dopuszczająca do rozgrywania schematów przez rywala i błyskotliwy, potężny atak, zupełnie jakby wpuścić licealistów między grupkę przestraszonych przedszkolaków: przewaga szybkości, siły fizycznej, techniki.
A nasz atak, jakiś taki bez ikry.

No, ale życzę powodzenia...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 15.01.2014, 18:13
A dlaczego piszecie że mecz z Rosją to będzie mecz o honor? Wychodzą chyba po trzy zespoły z każdej grupy, zakładając że dziś przegramy z Francją a Rosja przegra z Serbami to nadal mamy szansę na 3 miejsce. Wiadomo że wtedy to już praktycznie nie ma co liczyć na dalszy awans,ale szanse na wyjście z grupy C nadal są.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 15.01.2014, 18:43
To było z przymrużeniem oka - w piłce nożnej od dawna gramy praktycznie te 3 mecze.

Wolałbym mieć jedną wygraną i iść na mecz z ruskimi niż liczyć na szczęśliwy układ ...
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 15.01.2014, 19:11
Mamy SPORĄ szansę żeby przegrać 3 mecze i jechac do domu. uskie miażdzą Serbów.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 15.01.2014, 20:13
No i sytuacja w grupie przed naszym meczem jest taka:

W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 15.01.2014, 23:44
No i cóż, po zaciekłym meczu przegrywamy kolejne spotkanie jedną bramką... Co więcej sytuacja jest tak abstrakcyjna, że przy wygranej z Rosją i porażce Serbów z Francją, wciąż możemy awansować na 2.miejsce i wejść do kolejnej fazy z dwoma punktami.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 16.01.2014, 00:09
Qrwa, ale szkoda tej porażki dzisiaj. Spieprzylismy grę w końcówce w przewadze bo były sytuacje. W ogóle w przewadze gramy fatalnie za każdym razem. No i trochę za dużo kar dostawaliśmy w momencie gdy łapaliśmy dystans.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 16.01.2014, 12:43
Wystarczyło rzucić karnego. Moim zdaniem za mało rzucamy kozłem . A zachwyty nad formą bramkarzy przeciwnika zaczynają irytować. Jednak postawić się Francji to coś znaczy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 16.01.2014, 19:38
Wprawdzie jeszcze żadnego meczu Polaków na tych ME nie oglądałam, ale jutro koniecznie trzeba kibicować chłopakom Szanse na awans wciąż mamy, co prawda nie zależy to tylko od nas, ale nie jesteśmy na straconej pozycji.

Sytuacja w tabeli:
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 16.01.2014, 19:58
O ile dobrze ogarniam to jeśli wygramy to awans do II rundy mamy na 100%
Tu sie rozchodzi o te małe punkty(bramki) i to czy w II rundzie bedzie mieć 0 cz 2 punkty
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 16.01.2014, 20:00
^^^ No akurat awans zależy tylko od nas. Wygrywamy - wchodzimy
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 16.01.2014, 20:30
Do tego jest szansa nawet na drugie miejsce w grupie.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 16.01.2014, 20:34
Wychodzi na to ,że Francja wygrywa z Serbią a my z Ruskimi i mamy 2 miejsce? No może jutro w końcu to szczęście będzie po naszej stronie
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 16.01.2014, 20:38
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi na to ,że Francja wygrywa z Serbią a my z Ruskimi i mamy 2 miejsce? No może jutro w końcu to szczęście będzie po naszej stronie

To sprawa trochę skomplikowana. Ponieważ przy naszym zwycięstwie i porażce Serbii tworzona jest mała tabelka pomiędzy Polską, Rosją i Serbią.


Cytat:
Po wygranej biało-czerwonych wszystkie te ekipy będą miały po 2 pkt i zadecyduje różnica bramek w bezpośrednich starciach tej trójki. Dla Polaków nie ma ryzyka - awans będą mieli w kieszeni. Sęk w tym, że nie powinni wygrywać zbyt... wysoko! Zespoły zabierają bowiem punkty wywalczone w bezpośrednich starciach z ekipami, które również zagrają dalej. I scenariusz są takie:


- Polska wygrywa z Rosją różnicą 1 bramki. Tutaj sytuacja jest najciekawsza i zarazem najśmieszniejsza, bo Rosja wyjdzie z 2. miejsca w grupie, a Polacy z 3. Ale w tabeli kolejnego etapu nasz zespół będzie miał 2 pkt, a Rosja - żadnego!


- Polska wygrywa z Rosją różnicą 2 bramek. Tutaj sytuacja jest prosta - 2. miejsce dla Polaków i 2 pkt w kolejnej fazie.


- Polska wygrywa z Rosją różnicą 3 bramek. Wyjdą Polacy i Rosjanie przy założeniu, że nasi piątkowi przeciwnicy rzucą co najmniej 19 bramek. Jeśli będzie ich mniej (wynik np. 20:17 dla biało-czerwonych), to wówczas Serbia awansuje kosztem Rosji i pozbawi nas 2 pkt w kolejnym etapie. A co będzie, jeśli wygramy 21:18. Bilans Serbów i Rosjan będzie identyczny. W tym przypadku odpadnie ten, kto wyżej przegra z Francją (Rosjanie ulegli jej 28:35, Serbowie grają w piątek).


- Polska wygrywa z Rosją różnicą 4 bramek lub więcej. Awans jest, ale też razem z Serbami, którzy zabierają nam bezcenne 2 pkt i w nowej tabeli zostajemy bez żadnej zdobyczy.

W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 16.01.2014, 23:55
czyli podsumowując jak będziemy prowadzili 4 bramkami, to trzeba dać Ruskim wbić 2, żeby awansować z 2pkt.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 17.01.2014, 11:51
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
czyli podsumowując jak będziemy prowadzili 4 bramkami, to trzeba dać Ruskim wbić 2, żeby awansować z 2pkt.
Dokladnie. Zastanawiam sie czy w recznej mozna rzucac do wlasnej bramki ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 17.01.2014, 18:49
Straszliwe dno w ofensywie. Jeśli wygramy, to pewnie właśnie wymarzoną 1-2 bramkami, ale bliższy jestem obstawienia, że znowu przejebiemy jedną. :/
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:17.