Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3845
Stary 11.08.2013, 22:39
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
To nie tylko u Wisły adidas ma takie opóźnienie, Śląsk i Legia tez dopiero w tym tygodniu będą mieć koszulki w sklepach.
Legia ma od 20 lipca, wcześniej była prowadzona przedsprzedaż. Cena to 249.
Odpowiedz cytując