Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
3845
11.08.2013, 22:39
Błaszczu_WIŚLAK
napisał(a):
To nie tylko u Wisły adidas ma takie opóźnienie, Śląsk i Legia tez dopiero w tym tygodniu będą mieć koszulki w sklepach.
Legia ma od 20 lipca, wcześniej była prowadzona przedsprzedaż. Cena to 249.
legion18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legion18
Znajdź inne posty napisane przez legion18