wiesniak84 napisał(a):

|
Ludzie włączcie własne myślenie. TV wam już tak sprało mózgi, że wy już do wszystkiego odnosicie się albo Pis albo PO. Jak ktoś krytykuje Tuska no to już musi być moher i Pisowiec, jak ktoś krytykuje Kaczyńskiego no to musi być leming i z PO. Wcale bym się nie zdziwił jakby Tusk z Kaczyńskim te całe medialne wojenki mieli z góry przygotowane a władzą i tak się podzielą raz Pis, raz PO raz koalicją raz bez a i tek cały czas te same zakłamane ryje u władzy.
|
Policz sobie ile od 90' roku przy korycie była PO czyli "nocna zmiana" a ile PiS i zrozum jakie głupoty gadasz. W 2005 PO i PiS mieliby konstytucyjną większość. Co się stało? Ano PiS wygrał zyskując prawo decydowania. Nocna zmiana szybciutko się skrzyknęła PO+SLD+PSL czytaj post?komuchy. I zaczęła się nagonka w komuszych mediach, Giertych który dzisiaj jest mecenasem wtedy był zagrożeniem demokracji, cudak wzywał do obywatelskiego nieposłuszeństwa, a żaden dziennikarzyna nie wrzeszczał że podpala Polskę. Rudy z przydupasami rzucali inwektywami, a nikt nie płakał, że to mowa nienawiści. To wszystko kiedy dostaliśmy pierwszy raz w historii organizację dużej sportowej imprezy, PKB rósł o 6% a bezrobocie spadło z 18 do 10%.
Więc zanim kolejny raz wpadniesz na pomysł żeby coś napisać to trochę pomyśl czy nie piszesz bzdur ...
AS82 napisał(a):

|
Rozumiem ,że jakby rządził Kaczyński PKB by wynosiło + 50 zamiast +1,7 ?
|
Wszystko możliwe, niedługo się przekonamy...