Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 05.10.2012, 22:09
thechris napisał(a):Wyświetl post
Ty tak na serio? Bo uważałem Cię za w miarę ogarniętego... To nie była gra o to kto strzeli jak najwięcej goli tylko o 3 punkty. Te trzy punkty dla Legii nie były zagrożone ani przez sekunde. Wisła się z kolei o punkcik nawet się nie otarła. Jakby punkty przyznawali za ilość goli to by się skończyło 5:1.. 6:1... Legia ma inne priorytety niż wbijać ileś tam goli trzeciej drużynie od końca w tabeli. Najmniejszy nakład sił i jadą dalej bo w przeciwieństwie do Wisły to oni grają o coś a nie dlatego bo jakiś wredny typ ułożył terminarz i trzeba wyjść na boisko...
weź spieprzaj z tego forum bo drażnisz mnie gościu po prostu. W pape dostaniesz w końcu i może sie opamiętasz bo cały czas piszesz jak to legia mogła... ale wygrała tylko 2-1 i to sie liczy a nie to co mogło być.
Odpowiedz cytując