Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.06.2012, 15:37
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Tomaszewski i Stanowski to śmieszni hipokryci. Najpierw byli za zatrudnieniem Smudy tak jak większość kibiców, a potem nagle bez większego powodu zaczęli walić w niego jak w bęben często używając retoryki w ogóle poniżej jakiegokolwiek poziomu czepiając się ciągle o wszystko. Myślę, że to też wpłynęło na fakt, że Smuda nie był sobą w czasie tego turnieju.



Jeśli hipokryzja i obłuda jest dla Ciebie cechą ludzi przyzwoitych to gratuluję.
Łżesz jak pies.

Który z tych punktów jest kłamstwem: http://www.weszlo.com/news/10841-Lat...natomia_kleski

O tych sprawach, które miały miejsce przed euro, weszlo pisało już dawno i za karę nie dostali akredytacji. Domyślam się, że nie odniesiesz się do nie wygrania ani jednego sparingu z uczestnikiem Euro, do wywalenia trzech ważnych piłkarzy z błahego powodu, do podejrzanego eksperta od przygotowania kondycyjnego (świetnie wykonał swoją robotę, przez 30 minut meczu bigali jak szaleni), do braku schematów gry ofensywnej, do zgrywania obrony z Głowackim, a potem nie powołania go w ogóle, do gry z Rosją i Czechami taktyką i składem, które były użyte po raz pierwszy.
Nie wiem po co ja to piszę w ogóle, przecież jest dobrze, jest dobrze więc o co wam chodzi?!
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując