Szpen napisał(a):

|
pomijam plityczny podtekst wybudowania stacji, oraz jej koszt.
|
Stacji nie budowano przecież. Nawet wyremontowana nie jest.
Cała afera była o to, że pociągi ekspresowe zaczęły się na tej stacji zatrzymywać. Na dwie minuty.
Wiedza, wiedza... za resztę zapłacisz MasterCard :]
Cytat:
|
ale 44 bilety dziennie, czyli po 2 bilety na jeden pociag to chyba nie jest sukces?
|
Często podróżuję tą trasą. Zazwyczaj wsiada tam i wysiada więcej niż 2 ludzi.