Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16518
Stary 12.04.2012, 08:27
Szpen napisał(a):Wyświetl post
pomijam plityczny podtekst wybudowania stacji, oraz jej koszt.
Stacji nie budowano przecież. Nawet wyremontowana nie jest.
Cała afera była o to, że pociągi ekspresowe zaczęły się na tej stacji zatrzymywać. Na dwie minuty.

Wiedza, wiedza... za resztę zapłacisz MasterCard :]

Cytat:
ale 44 bilety dziennie, czyli po 2 bilety na jeden pociag to chyba nie jest sukces?
Często podróżuję tą trasą. Zazwyczaj wsiada tam i wysiada więcej niż 2 ludzi.