Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 07.04.2012, 23:54
kkbm napisał(a):Wyświetl post
A kto rozbił drużynę? Bednarz? Probierz? (...)
Kto zostanie w Wiśle w czerwcu? Ile Wisła zarobi na sprzedanych piłkarzach? Za ile milionów sprzeda Nuneza, Bitona, Diaza, Lameya i Ilieva? To ma być polityka?
(...) Chybione transfery, problemy z kontraktami - np. Chavez, brak jakiejkolwiek długoterminowej wizji drużyny. To się teraz mści na nas. Mogliśmy budować zespół, który w tym roku w sierpniu mógłby pewnie z powodzeniem walczyć o LM...
Tak Bednarz i Probierz też, np. przywrócenie Małeckiego do składu, np. na siłę wprowadzanie do 11-tki Polaków, ale tez teza że żegnamy różnych piłkarzy juz teraz, Stan np. profesjonalnie mówił że o tym ... po zakończeniu sezonu. Generalnie jednak najwięcej złego zrobiły zmiany trenerów, bo niby co dobrego dał Probierz czego nie mógłby dać Moskal. W zimie zamiast wzmocnień , pustka i tak zespół stracił motywację do czegokolwiek, ot zbieranina zawodników bez koncepcji gry, polityka doraźności naszego bossa….

To że ma być LM i sukces teraz i na teraz to nie pomysł Valckx'a tylko Cupiała i warto odróżniać przyczynę od skutków.

A spaloną ziemię to zastali Holendrzy i to bardzo spaloną. a tu w pół roku zdołali zbudować drużynę na MP, w pół roku ...

Mogliśmy budować inaczej , ale z pretensjami do szefa, a nie do wykonawców jego poleceń.
A szef jest tylko jeden to B.C. i jego polityka doraźności.
Odpowiedz cytując