Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17347
Stary 29.10.2011, 08:12
zizou napisał(a):Wyświetl post
Gratulacje dla Śląska za frekwencje i... tylko za to
Mecz słaby jak kawa Inka... Lechia, mimo coraz lepszej organizacji gry, nie ma czym straszyć z przodu
Dodatkowo bramka to jeden wielki żal! Skoro zachowanie Jaliensa przy bramce Bitona z Jagą było nieprzepisowe, to sprowadzenie golkipera Lechii do parteru przez Wasiluka było zwyczajnym bandytyzmem!

Dlaczego teraz media nie puszczą nagonki na Śląsk i jego fuksiarskie zwycięstwo, tylko zachwycają się wspaniałym zwycięstwem na inaugurację stadionu?
Odpowiedz cytując