Dodatkowo bramka to jeden wielki żal! Skoro zachowanie Jaliensa przy bramce Bitona z Jagą było nieprzepisowe, to sprowadzenie golkipera Lechii do parteru przez Wasiluka było zwyczajnym bandytyzmem!
Dlaczego teraz media nie puszczą nagonki na Śląsk i jego fuksiarskie zwycięstwo, tylko zachwycają się wspaniałym zwycięstwem na inaugurację stadionu?