krkgiba napisał(a):

Skonczcie gadac o tej Legii, bo zygac sie chce !! To forun Wisly i rozmawiamy o naszym klubie, co was obchodzi Legia?!
Fajne wyjazdy sie szykuja i ciekawa grupa, jesli zagramy lepiej niz z Apoelem - jest szansa uciulac pare pktow
|
a mnie się wydaje, że z Apoelem u siebie nie graliśmy źle
