Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7266
Stary 26.08.2011, 15:51
krkgiba napisał(a):Wyświetl post
Skonczcie gadac o tej Legii, bo zygac sie chce !! To forun Wisly i rozmawiamy o naszym klubie, co was obchodzi Legia?!

Fajne wyjazdy sie szykuja i ciekawa grupa, jesli zagramy lepiej niz z Apoelem - jest szansa uciulac pare pktow
a mnie się wydaje, że z Apoelem u siebie nie graliśmy źle
Odpowiedz cytując