WislaOnly napisał(a):

|
Ależ APOEL ma stary skład (szczególnie obrona): http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20825 ale ich doświadczenie w europejskich pucharach robi wrażenie. Po ty co przeczytałem przyszło mi na myśl, że nie możemy dostosować się do ich tępa gry. Musimy grać ze dwa tempa szybciej, żeby dziadki z Nikozji nie wiedziały co się dzieje. Boję się tego meczu jak cholera. Jak ja bym chciał być dziś na Reymonta ;(
|
Ośmiele sie nie zgodzić. A wiesz czemu? Pamiętasz Litex-Wisła? Jestem przekonany ze Bułgarzy mysleli o nas w ten sam sposób. A my pieknie ich wypunktowaliśmy właśnie doświadczeniem. W starciu z takimi ekipami potrzebna jest cierpliwość, dyscyplina taktyczna a nie działanie na hura.