Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11999
Stary 02.07.2011, 21:24
Z ciekawosci napisalem email do Dudu Dahana(menager miedzy innymi Meliksona i Bitona), ze chcialbym kupic Meliksona z zapytaniem o cene. Dostalem odpowiedz "2.5mil transfer 500.000 net salary", wiec widac ze juz sie ladnie ceni, a tu jeszcze puchary przed nim.
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
Odpowiedz cytując