Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46598
Stary 07.06.2011, 15:28
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ale teraz słodkie pierdzenie sie zaczyna, długie wywiady Stana jak to jest jak moze byc, oczywiscie konkretów brak. Dzis wrzucili filmik o Maaskancie, super.Czasem odnosze wrazenie ze jestem po prostu zgrabnie ładnie przygotowywany na to że nowych pilkarzy nie zobacze, i sam musze sie utwierdzic w przekonaniu ze ten trener z tą druzyna ktora posiadamy osiagnie jeszcze jakiś sukces.
Albo wszystkie sprawy ida w dobrym kierunku, Holendrzy sa zadowoleni ze wyciekow do prasy nie ma i nowych zawodnikow przedstawia wkrotce. A nasza biedna gromadka nie mogac odnalezc zadnych nowosci w Faktach czy Super Expresach szaty drze i wieszczy upadek Wisly.
Tak tez chyba moze byc, nie?
Odpowiedz cytując