wanciak86 napisał(a):

|
Dla dobra Polskiej piłki powinno się tego Wojciechowskiego wyp*******ć z Polskiej piłki.
|
Dla dobra polskiej piłki to takie kluby jak Wisła i Lechia powinny się wziąć za swój kompromitujący poziom szkolenia w swoich klubach, to na pewno będzie z większym pożytkiem dla "dobra polskiej piłki", niż jakiekolwiek działania związane z osobą Wojciechowskiego. Najpierw zacznijmy wymagać od siebie, a dopiero potem krytykujmy innych...