Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13975
Stary 04.06.2011, 22:33
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Dla dobra Polskiej piłki powinno się tego Wojciechowskiego wyp*******ć z Polskiej piłki.
Dla dobra polskiej piłki to takie kluby jak Wisła i Lechia powinny się wziąć za swój kompromitujący poziom szkolenia w swoich klubach, to na pewno będzie z większym pożytkiem dla "dobra polskiej piłki", niż jakiekolwiek działania związane z osobą Wojciechowskiego. Najpierw zacznijmy wymagać od siebie, a dopiero potem krytykujmy innych...
Odpowiedz cytując