Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2472
Stary 29.03.2011, 19:46
FraMat napisał(a):Wyświetl post
1. Na takie pytania jest inny dział forum i tam jest już od dawna na nie odpowiedź
2. Cortezz nie dostał bana za pisanie tylko w tym temacie
3. Drozd był tylko przykładem. Koledzy spod różnych urn dostawali bana za posty w tym temacie

I na koniec: czy nadal udostępniasz swoje konto Cortezzowi?
1.Odpowiedz nie jest kompletna, a moze nie jest do konca prawdziwa!
2.Cortezz dostal bana miedzy innymi za pisanie tylko w tym temacie! Wiem bo widzialem uzasadnienie...
3.Nie zauwazylem aby ktos poprawny politycznie wg moderatorow dostal tutaj bana.

I na koniec: tak udostepniam mu czasem swoje konto poniewaz to moj brat!!!

martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Akurat cortezz to zasłużył na bana i to dożywotniego albo i dłuższego. Za wyzywanie innych użytkowników, nie tylko w tym wątku, ale też na PW. Nie będę wyciągał naszych prywatnych rozmów, ale naprawdę, poziom poniżej wszelkiej krytyki. Drozd, tak samo jak i AS82, mimo ewidentnego trollowania, tego poziomu jeszcze nie osiągnęli (co nie oznacza, że parodniowy ban dla obu na ostudzenie głów nie przysłużyłby się poziomowi dyskusji )
Kiedys przeczytalem tutaj, gdy ktorys z urzytkownikow forum prosil o zbanowanie kogos albo o zamkniecie tematu, ze bedzie sobie mogl bano
wac i zamykac tematy jak zostanie moderatorem ( jak widac sa rowni i rowniejsi )
Co do wyzywania innych uzytkownikow to bardzo prosze podaj przyklady w ktorym miejscu Kolega Cortezz kogos zwyzywal?
Jesli chodzi o PW to z tego co wiem nie byles mu dluzny i tez grubiutko pojechales, a kiedy poprosil Cie o spotkanie przed meczem w celu meskiej rozmowy, przyznaj sie wszystkim co zrobiles?
Ostatnio edytowane przez Niekonik : 29.03.2011 o godz. 20:25.
Odpowiedz cytując