Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.03.2011, 23:10
zim zum napisał(a):Wyświetl post
I co to ma do rzeczy. Powiedz mi czy przed Maskaantem nie było wiadome co gra Łobodziński. Czy holenderski trener dał mało szans Żuarwskiemu i Gargule ? Czy konieczne było po raz kolejny wpuszczanie ich na boisko ? Prawda jest taka dopóki grala pierwsza jedenastka to gra lezałą, po zmianach był chaos.

Trener się napinał ,że walczy o wszystko i przez własną głupotę przegrał pierwszą szansę i takie są fakty.
WYJEBAĆ Maaskanta !

Mnie też wyjebać z marketingu w którym twoim zdaniem pracuję.