Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.03.2011, 22:18
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Mnie zastanawia jak to jest że tracimy tak mało bramek, a przecież widać że obrona jest przeciętna.
Specyfika ligi. Poprostu ofensywa większości drużyn jest gorsza niż nasza przeciętna defensywa. Jak ostatnio graliśmy z drużyną, która przynajmniej próbuje grać ofensywanie, to dostaliśmy czwórkę w plecy.

gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Zanim zaczniecie krytykować Genkova, to sobie przypomnijcie jak parę lat temu Broziu marnował sytuację za sytuacją i każdy po nim jeździł. A później król strzelców i idol kibiców...
Także dajcie chłopakowi czas, na pewno jeszcze coś strzeli a póki co jego gra wygląda dość pozytywnie. Kto się zna choć trochę na piłce, to wie jakie zadania na boisku ma spełniać środkowy napastnik.

I ja chcę Riosa od 1 minuty!!! Albo przynajmniej na 30 min, żebym w końcu zrozumiał dlaczego nie gra.
Różnica między Brożkiem a Genkowem jest taka, że Brożek w każdym meczu miał kilka sytuacji (które w większości marnował). Genkow natomiast w 3 meczach miał jedną sytuacje. Nie wiem czy to jest kwestia (braku) instynktu strzeleckiego, czy słabej drugiej linii (choć podobno jest najmocniejesza od lat), ale jak narazie Genkow nie wygląda dobrze.
Odpowiedz cytując