westersyl napisał(a):

|
Ja już jak pisałem oglądałem wczoraj gościa w meczu i on potwierdził to wszystko co jest na YouTube w meczu przeciwko drużynie która grała w LM, ładne dryblingi potrafił minąć 3 rywali w środku pola, wywalczył rzut wolny po który padła bramką, zagrał idealną prostopadłą piłeczkę do gościa który wyszedł sam na sam.
|
Tak się składa, że też oglądałem jego wczorajszy mecz i moim zdaniem wypadł dość przeciętnie...
Miał dwa udane dryblingi. Jedno dobre prostopadłe podanie.
Ale tez dwa bardzo słabe dośrodkowania z prawej strony. Raz tak przyjął piłkę, że odskoczyła mu na kilka metrów i wyszła na aut..
Nie wiem gdzie ty widziałeś, że minął 3 zawodników
Miał udany drybling do boku gdzie uciekł dwóm piłkarzom.
Ale trzech? To chyba minął w twojej wyobraźni...