Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38433
Stary 31.12.2010, 10:53
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post

Odnośnie Lecha jeszcze słów kilka. Lech jako jedna z niewielu drużyn wpadła na świetny pomysł, żeby posprowadzać kilku z Białorusi, kilku z Bałkanów... po co? Po to, że może właśnie nie chcieli popełnić błędu Wisły! Po to, żeby nie mieli ospałych polskich świętych krów na boisku, tylko gości co nogi nie odstawią, co będą charować na boisku. Polacy nie mają tego we krwi... Polacy mają tylko we łbie zachód i pieniądze... pierd*lona polska mentalność jest taka, żeby zarobić ale się nie narobić! Wolą grzać na zachodzie ławe za miliony, niż tu grać na wysokim poziomie za setki tysięcy!
Puszczasz bąki aż miło - pierd za pierdem - Lech właśnie idzie inna drogą niż my - kupuje i Polaków i obcokrajowców - nasza droga od kilku lat to sami obcokrajowcy.

Dlatego Lech oparty na Polakach i obcokrajowcach gra dobrze w pucharach. Wisła.....

Lech to zespół "idealnej równowagi" pomiędzy polskimi i zagranicznymi piłkarzami a nie żadne wizje Ptakovii jakie czekają Wisłę - sami obcokrajowcy bez Polaków w składzie.

Peszko, Bosacki nogi nie odstawiają... pewnie są Białorusinami z pochodzenia wg Ciebie.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 31.12.2010 o godz. 10:56.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując