The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.06.2017, 09:26. Podsumowanie sezonu 2016/2017
Sezon się skończył nadszedł czas podsumowań, co was zaskoczyło, a co zdenerwowało, co was ucieszyło, a co rozczarowało.Sezon udany czy sezon rozczarowań.Zapraszam do luźnej dyskusji, jak temat nie pasuje to do utylizacji....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.06.2017, 10:25
PIERWSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaskoczenie:uratowanie klubu, uporządkowanie finansów,walka do końca, zmiana stylu i podejścia do gry po przyjściu Kiko Ramireza, Pol LLonch, Patryk Małecki, Rafał Boguski
rozczarowanie:olewanie spotkań jak wczoraj z TBB jak z Górnikiem Łęczna, straty punktów z outsiderami- Ruch i Śląsk po -6
zdenerwowanie: brak postępów Alana Urygi, brak napastnika, postawa i forma Semira Stilicia, brak zdolnej młodzieży w pierwszym składzie
Po początkowych zawirowaniach sezon na +. Chociaż kolejny już bez pucharów i jakiegokolwiek trofeum.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.06.2017, 14:00
dla mnie mega plus (biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności) choć wisienką na torcie byłoby zrobienie wczoraj dziecka Termalice
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.06.2017, 14:35
Brawa dla TS i szczegolnie Pani Prezes. Oczywiscie nie jestesmy tam gdzie byc powinnismy, duzo nam jeszcze do powrotu "do zdrowia" brakuje ale jest wyrazne swiatelko w tunelu i nie wyglada na pociag.

Jak na klub, który był jedną nogą nad przepaśia ten zeson nie mozna oceniac inaczej niz udany.

Dobre transfery Lloncha, Gonzaleza. Reaktywacja Cywki. Mocny zmiennik w osobie Spicica.
Sadze, ze nadal mozemy miec jeszcze uzasadnione nadzieje, ze Stilic wroci do siebie oraz, ze Videmont nie powiedzial ostatniego slowa.

Najkrocej jak sie da: trzesienie ziemi a pozniej happy end.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 05.06.2017, 14:50
Sezon na duży +
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 05.06.2017, 14:54
Również dołączam się do gratulacji dla całego zarządu (Pani Sarapata, Junco i inni) , bo to oni postawili ten klub na nogi po tym aferzyście meresińskim... wiadomo jest jeszcze wiele do zrobienia, wiele do posprzątania po nieudacznikach którzy nieudolnie zarządzali tym klubem przez lata (mam na myśli głównie jednego 'dobroczyńcę' i jego klakierów) Wierzę, że z obecnym zarządem wyjdziemy w końcu na prostą!
A 6 miejsce na koniec sezonu traktuję jako wielki sukces biorąc pod uwagę w jakiej dupie byliśmy parę miesięcy temu...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 05.06.2017, 15:06
Zaskoczenie: że po przejęciu Wisły od hochsztaplera bez matury udało się to wszystko w miarę poukładać w przeciągu naprawdę krótkiego czasu, że może być lepiej bez Cupiała
Zdenerwowanie: położenie pyty na rundzie mistrzowskiej
Ucieszyło mnie: sprowadzenie naprawdę solidnych graczy bez kwoty odstępnego, miejsce w tabeli po zakończeniu rozgrywek (byliśmy swego czasu na ostatnim)
Rozczarowanie: Ondrasek - ale pewnie za dużo sobie po nim obiecywałem, brak postępów u Alana, Semira będę oceniać po okresie przygotowawczym i 5-6 meczach nowego sezonu
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 05.06.2017, 15:13
WE'RE STILL ALIVE YEAH, że polecę pearl jamem, i to jest główny plus tego sezonu. Choroba, której ostre symptomy wystąpiły latem zeszłego roku mogła być śmiertelna, ale operacja resekcji się udała. Pacjent okazał się twardym sukinsynem i pod troskliwą opieką niezbyt wprawdzie doświadczonego, ale pełnego entuzjazmu zespołu lekarzy dochodzi do zdrowia. Teraz trwa długa i kosztowna rehabilitacja, na szczęście część wydatków wzięła na siebie rodzina. No i cóż. Rokowania są dobre!
Odpowiedz cytując
kalafior1993
Member
 
Od: 04.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 05.06.2017, 15:49
Na + :
- cały zarząd i to jak zmieniła się Wisła za rządów TS ( marketing, strona na youtube, nowa strona internetowa ? która powstaje, ilość sponsorów)
- miejsce w górnej 8 a dokładniej droga jaką przeszliśmy z ostatniej pozycji w tabeli
- Patryk Małecki
-Petar Brlek
-Pol Llonch
- Tomasz Cywka (postęp jaki zrobił bo był beznadziejny)
- Rafał Boguski ( ilość goli)
Na - :
- konflikt kibicowski (Ruch, Widzew , Lechia, Śląsk) ja kibicuje Wiśle i zgody mnie nie interesują. Po co gwizdy?
- afera z Meresińskim
- Zdenek Ondrasek
- Ever Valencia
- Cristian Echavarría (turysta z Kolumbii który słynął tylko z zdjęć z Auschwitz i selfie z nowymi korkami)
- Hugo Videmont
- Mateusz Zachara
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 05.06.2017, 17:19
Na +

- zarząd i profesjonalne działanie jak na możliwości finansowe jakie mamy
- piłkarze i trener na wiosnę pokazali klasę poza 2-3 meczami pełen profesjonalizm
- miejsce w tabeli ok a na duzy plus walka o pierwsza ósemke
- piłkarze na plus Załuska, Cywka Głowacki Gonzalez ( aczkolwiek ma czasem totalnie głupie zagrania) Sadlok Boguski Małecki Maczynski (super) Llonch (rewelacja) Brlek
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.06.2017, 21:36
Na plus:
Uratowanie klubu przez TS i kibiców.
Wynik końcowy (6 miejsce)
Poukładane gry obronnej i organizacji gry przez Kiko
Ogromny postęp w grze: Brleka, Cywki, Lloncha.
Wzrost frekwencji.
W koncu można miec wrażenie że w klubie na odpowiednich miejscach są odpowiednie osoby.

Minusy:
Pojedyńcze, fatalne spotkania.
Regres w grze: Ondraska, Zachary, Urygi, Brożka, Stillicia.
Transfery: Kolumbijczycy, Videmont
Kolejny raz mało stawiany na młodzież. Co stało na przeszkodzie by np Chorazka zagral z Termalika?
Brak napastnika w drużynie.
Nasze zgody.

Perspektywy mamy dość bezpieczne. Na pewno musimy kogoś sprzedać i osobiście pozegnalbym za dobre pieniądze Sadloka i Brleka. Toby nam pozwalalo solidnie wyjść na prostą i poczynić rokujace wzmocnienia.

Dodam też, że liczę że z klubem się pozegnaja: Buchalik, Miskiewicz, Uryga, Zachara, Ondrasek, Videmont, Pietrzak i kolumbijczycy ( o ile faktycznie Valencia nie widzi u nas perspektyw na aklimatyzacje)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:20.