The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.11.2016, 13:17. [XVI KOLEJKA] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 19 listopada, godz. 18:00




Z braku czasu, temat meczowy skromniutki.
Zapraszam do dyskusji. Jeżeli ktoś by chciał uzupełnić dane to śmiało zapraszam.

Zaznaczę tylko, że Radosław Sobolewski i Kazimierz Kmiecik zadebiutują jutro na ławce trenerskiej Wisły Kraków. Do Szczecina Wisła Kraków pojechała znacząco osłabiona, w Krakowie z różnych względów zostali: Patryk Małecki, Zdenek Ondrasek, Mateusz Zachara, Boban Jović, Maciej Sadlok, Rafał Pietrzak.

Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 18.11.2016 o godz. 13:28.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 18.11.2016, 13:23
+ Jovic, Pietrzak, Buchalik i Sadlok

Sedzia: Przybył z Kluczborka.

Co do meczu to kazdy punkt bedzie dobry.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 18.11.2016, 14:05
Najbardziej martwi mnie sędzia Przybył, bo jego liniowi wiecznie widzą spalone tam gdzie ich nie ma a nie widzą tam gdzie są ewidentne. Ciekawe kogo tym razem skroi, zazwyczaj wychodziło mu na Wiśle, ale Pogoń teraz na fali to może mu się odmienić ;-)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.11.2016, 14:27
Punkcik chętnie z tego meczu przygarnę, aczkolwiek życzę Sobolowi wejścia smoka ( i tak do końca sezonu )
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 18.11.2016, 14:28
Załuska w bramce na środku Głowacki i Guzmics po prawej pewnie Bartosz kto po lewej?
Środek pomocy Brlek Mączyński Popović? z lewej? z prawej Boguski z przodu Brożek
Miśkiewicz ławka Uryga ławka pewnie z lewej Mójta i Cwyka na ławce jeszcze Żemło Kujawa i Drzazga i.............. chyba cały nasz stan posiadania.
Skromne 1-0 dla nas i będzie lux
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 18.11.2016, 14:31
+ Porebski i Ptak
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 18.11.2016, 14:34
czekam na wiatr co rozgoniii........


wszystkie znaki na niebie wskazują Pogoń. Więc why not wygrać tam 2-1 ?
Kaziu (M) będzie robił wszystko by 3 punkty zostały u paprykarzy do tego Frączczak, Delev i Gjurczu są w niezłej formie, a my jedziemy tam polowa druzyny.

Załuska - Bartosz, Mójta, Głowa, Guzmicz - Popovic, Maczynski, Brlek, Boguski - Drzazga, Brozek ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
ryszard133
Junior Member
 
Od: 11.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 18.11.2016, 14:35
przy takich lukach kadrowych, remis będzie wielkim sukcesem
Odpowiedz cytując
serek_dj
Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 18.11.2016, 14:40
nie maż się, chłopaki nie płaczą
I choć serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem - za Wisłę - bo nie liczy się nic więcej - to pewne.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 18.11.2016, 15:25
szprotson napisał(a):Wyświetl post
czekam na wiatr co rozgoniii........


wszystkie znaki na niebie wskazują Pogoń. Więc why not wygrać tam 2-1 ?
Kaziu (M) będzie robił wszystko by 3 punkty zostały u paprykarzy do tego Frączczak, Delev i Gjurczu są w niezłej formie, a my jedziemy tam polowa druzyny.

Załuska - Bartosz, Mójta, Głowa, Guzmicz - Popovic, Maczynski, Brlek, Boguski - Drzazga, Brozek ?
Tak właśnie działa polska liga, więc czemu nie?

Co do naszego składu, to jednak bym widział 5 w pomocy, z Brlekiem na 10, a na prawym skrzydle może Cywkę lub Drzazgę (przy założeniu, że na lewym bra Boguś)? Ewentualnie, Drzazga na zmianę za Brozia.

Na środku obrony pewnie zamiast Ryśka zagra Alan. Nie sądzę, żeby ryzykowali zdrowie Guzmicsa mając w perspektywie bardzo ważne mecze.
Save
Save
Save
Odpowiedz cytując
morganfield
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.11.2016, 17:05
Ze sparingu wynika, że na lewej pomocy zagra Brlek.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 18.11.2016, 17:17
Sobol, dajesz...
Poza tym, jak lubię Kazika tak tym razem życzę mu porażki. Chyba nie rozwiążą przez to z nim kontaktu w Szczecinie?
Boguski już się wystrzelał.
Kto za niego tym razem?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
morganfield
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 18.11.2016, 17:29
Ostatnio strzelali krytykowani na forum (Brlek, Boguś), może teraz czas na Urygę.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 18.11.2016, 18:01
morganfield napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio strzelali krytykowani na forum (Brlek, Boguś), może teraz czas na Urygę.
No to żeś chłopie pojechał z grubej rury
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 18.11.2016, 18:43
Zasadniczo jak przegramy to nie miałbym nic preciwko, żeby później zrobić serię odwrotna do tej którą mieliśmy na początku sezonu
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 18.11.2016, 20:59
Bedzie kombinowany skład i jak tego nie przegramy to bedzie dobrze
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 19.11.2016, 09:09
Przy proponowanym składzie remis biorę w ciemno
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 19.11.2016, 09:11
Biorac pod uwage prognoze pogody (zimno i deszcz) to raczej ani paprykarzom ani naszym nie bedzie sie chcialo grac wiec smierdzi remisem
Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 19.11.2016, 10:21
W Lubinie również miały byc plecy w osłabionym skladzie. Cóz, wiec 1;1
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 19.11.2016, 12:02
Tylko w Lubinie nie brakowało aż tylu poza tym dla mnie odejście Wdowczyka pacząc z czysto sportowego punktu widzenia to duża strata. Remis będzie olbrzymim sukcesem.
Odpowiedz cytując
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 19.11.2016, 12:23
Czemu Sadlok nie pojechał? Co z Ryśkiem?
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 19.11.2016, 12:34
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
Czemu Sadlok nie pojechał? Co z Ryśkiem?
Sadlok na tacierzyńskim. A Rysiek nie wiem
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 19.11.2016, 12:35
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
Czemu Sadlok nie pojechał? Co z Ryśkiem?
Sadlokowi urodziło się dziecko więc pewnie dlatego, Guzmics już nie grał w ostatnim meczu reprezentacji więc może kontuzja
Odpowiedz cytując
rafaello56
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 19.11.2016, 14:23
rok temu z problemami kadrowymi po przegranych derbach, również bez trenera graliśmy na jesieni i chyba wszyscy pamiętają tamten czarny okres. Liczę , że tym razem odejście trenera nie będzie miało znaczenia, ale brak tylu podstawowych piłkarzy niestety musi się odbić na jakości gry całej ekipy, oby te problemy kadrowe tylko dzisiaj.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 19.11.2016, 14:58
rafaello56 napisał(a):Wyświetl post
rok temu z problemami kadrowymi po przegranych derbach, również bez trenera graliśmy na jesieni i chyba wszyscy pamiętają tamten czarny okres. Liczę , że tym razem odejście trenera nie będzie miało znaczenia, ale brak tylu podstawowych piłkarzy niestety musi się odbić na jakości gry całej ekipy, oby te problemy kadrowe tylko dzisiaj.
Nastroje rok temu było dużo gorsze po przegranych derbach i zwolnieniu Moskala, niż dziś po odejściu Wdowczyka i serii 9 meczów bez porażki.

No i poza tym jest duża różnica w 'nie posiadaniu trenera' w osobie Broniszewskiego, a Sobola. Ten pierwszy nie nadaje się nawet do prowadzenia grupy juniorów, a co dopiero motywowania zespołu ekstraklasowego.

Liczę się dzisiaj z porażką, która w tym momencie jest niejako 'wkalkulowana'. Lepiej teraz niż w kolejnych meczach. I dobrze, że na ten mecz wykartkował się Małecki z Joviciem.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 19.11.2016, 18:38
No tak,oby to byla jak najnizsza porażka....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 19.11.2016, 19:17
Juz wiecie dlaczego ten który miał OGARNIAĆ siedział na łąwie? Bartosz nie nadaje sie na obronce, jest młody można go przemianować na skrzydłowego, w sumie nie wiem dlaczego nim nie jest bo ma większe zadatki do ciągu na bramke niz dobre ustawianie sie i bronienie...

Mójta bezwględnie do wyebania, przez niego mecz ze Śląskiem posypał się...

Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 19.11.2016, 19:26
Cytat:
To co się dzieje naprawdę nie istnieje
Więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły
ewentualnie wszystko ch...j
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Samuraj
Junior Member
 
Od: 04.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 19.11.2016, 19:35
Na szybko:
1. system 4-5-1 z napastnikiem na skrzydle to niewypał...
2. Mójty trzeba się jak najszybciej pozbyć
3. Boguski już swój przebłysk miał, na kolejny sobie poczekamy....
4. Wrócić do 4-4-2 i to jak najszybciej
5. Transfery na już to LO, LP i N plus OP.
6. Drzazgę trzeba wypożyczyć, niech się ogrywa
7. Sobol jestem sercem z Tobą ale trzeba się jeszcze sporo nauczyć...
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 19.11.2016, 19:41
dzwońcie do Marcysia... umowa na 2 miechy z opcją przedłużenia.
Jak żywcem nie ma kasy to ogłoście zrzutę - 50-60 zawsze się zbierze.
Bo dziś nie mamy nikogo i takie też (żadne) będą wyniki.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54.