
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 06.2010
Offline |
#1
|
|
Znaleźliśmy się w bardzo złej sytuacji, gdyby nie przejęcie Wisły Kraków SA przez TS ( ma nastąpic po godzinie 16) sekcja piłkarska ogłosiłaby w TYM TYGODNIU UPADŁOSC .
Wszyscy kupujemy bilety, nakręcamy swoich znajomych, małolatów z osiedli...każdego!!! Ratujmy NASZĄ WISŁĘ. Niech każdy z nas przypomni sobie wszystkię piękne chwile związane z sekcją piłkarską: Mistrzostwa Polski, boje z Barceloną, Realem...podnieśmy się z kryzysu i bądźmy mocni! Koniec nadawania na Towarzystwo Sportowe, koniec nadawania na SKWK...sami wbijamy sobie nóż w serce i przyczyniamy się do pogorszenia całej otoczki, która tworzy się wokół Wisły. Bądźmy rodziną, dla której priorytetem jest WISŁA! Przekazywac info dalej! WSZYSCY PO BILETY JESTEŚMY SIŁĄ TEGO KLUBU
Ostatnio edytowane przez Daif1906 : 22.08.2016 o godz. 12:56.
|
|
|
|
Oficjalny piknik
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#2
|
|
A przypadkiem nie Wisłę?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#3
|
|
Nowa koszulka zostanie zakupiona w piątek. To mój wkład (+bilet)
Spróbuje nakręcić kilka osób ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|