
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#1
|
|
Niejednokrotnie podczas widowiska sportowego kibice, piłkarze spotykają się z brakiem profesjonalizmu u osób które sędziują zawody. To piłkarze powinni być głównymi bohaterami meczów, a nie sędziowie. Niestety w naszym kraju często jest inaczej.
Dzisiejszy mecz pokazał jakich posiadamy sędziów. Pan Paweł Gil swoimi decyzjami zaprezentował poziom, jakiego dawno (tzn. od czasów Fryzjera) nie widywaliśmy na polskich stadionach. Dlaczego tacy sędziowie jak Paweł Gil nie są odsuwani od gwizdania w spotkaniach ekstraklasy? Dlaczego sędziowie nie ponoszą odpowiedzialności za brak profesjonalizmu ze swojej strony? (gdy piłkarz, trener, działacz zawali to ponosi konsekwencje swoich czynów). Dlaczego zarząd ekstraklasy pozwala na taką sytuację? Zapraszam do dyskusji... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Śląsk
Offline |
#2
|
|
Sam już nie wiem czy te szmaty z gwizdkami są ślepe czy dalej sprzedają. Bo tego co dziś zobaczyłem nie moge zrozumieć! Tyle błędów
![]() 111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków "Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie." '27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#3
|
|
Ktoś może powiedzieć, że teraz się obróciło przeciw nam. Różnica polega na tym, że w kilku meczach sędzia podejmował jedną, ale ważną decyzję w meczu na naszą korzyść, a tu byliśmy robieni w chuja przez cały mecz.
Ktoś powinien za to odpowiedzieć, ktoś nad tym czuwa chyba. Dawno tak słabego sezonu pod względem sędziowskim nie było i sam nie wiem co o tym myśleć. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#4
|
|
Fulham, Jagiellonia, ŁKS - wtedy takich tematów nie było? Hmm... dziś dla wyrównania Polonia. I tak bilans z sędziami w tej rundzie mamy na plus.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#5
|
|
Zachowanie arbitra Gila nadaje sie nigdzie indziej jak do kryminalu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#6
|
|
Ktoś może powiedzieć, że teraz się obróciło przeciw nam. Różnica polega na tym, że w kilku meczach sędzia podejmował jedną, ale ważną decyzję w meczu na naszą korzyść, a tu byliśmy robieni w chuja przez cały mecz.
Ktoś powinien za to odpowiedzieć, ktoś nad tym czuwa chyba. Dawno tak słabego sezonu pod względem sędziowskim nie było i sam nie wiem co o tym myśleć. |
|
|
|
Member
Od: 06.2009
Offline |
#7
|
|
Rozumiem jeden błąd, no dobra, dwa - spoko, no ujdzie. Trzy? Cztery? Dziesięć? No ileż można, powinni go odwołać jak resztę. Gil drukarz jeban**
|
|
|
|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline |
#8
|
|
Wszystko fajnie, ale to wątek do sportowego hyde parku, a nie do pokoju Wisła Kraków - piłka nożna.
Sędzia dziś nachalnie usiłował wyrównać rachunki za fart z ŁKSem i mu się udało. ![]()
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#9
|
|
thechris - wtedy mieliśmy do czynienia z kilkoma kontrowersyjnymi sytuacjami (tak się ułożyło że w większości na korzyść Wisły).
Tutaj mamy do czynienia z sędzią który co chwilę mylił się - (pomyłki były w obie strony - nie chcę tu rozpisywać jak rozkładały się one). Nieważne że przekręcił akurat nasz klub -> nawet gdybyśmy, wygrali ten temat musiałby zostać poruszony. Ten sędzia jest koszmarny i nie nadaje do tego by prowadzić zawody w ekstraklasie - policz liczbę błędów tego sędziego i porównaj z liczbami, które na co dzień obserwujemy na boiskach ekstraklasy. Już zrozumiem żeby się pomylić 5-6 razy na mecz w sytuacjach oczywistych. Ale nie kilkanaście razy... Nie wiem co tutaj było wyznacznikiem do tego by dostać żółtą kartkę, nie wiem czym się sędzia sugerował gwiżdżąc faule, lub ich nie gwiżdżąc. Ale na pewno nie przepisami... Tak jak pisałem, w oczywistych sytuacjach można się pomylić kilka razy, ale nie kilkanaście... -------------------- flamengista - dziękuję za przeniesienie wątku i odblokowanie go. Popełniłem gafę dodając do złego działu.
Ostatnio edytowane przez InQ : 09.12.2011 o godz. 23:10.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|