
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#1
|
|
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/kkkk/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]
![]() Gra wymaga znajomości języka angielskiego/niemieckiego/ rosyjskiego (możliwe jest spolszczenie gry po zainstalowaniu odpowiedniego skryptu) eRepublik jest to strategiczna gra przeglądarkową: kopia prawdziwego świata która pozwala ci na spełnienie twoich politycznych, ekonomicznych lub wojskowych aspiracji i zmianę losów historii W grze "rodzimy się" pod postacią młodego obywatela, który chce zmienić losy historii. Znajdujemy pracę, szkolimy się, później zakładamy spółki, organizacje i zakładamy własne firmy przynoszące nam pieniądze (o ile będziemy potrafili nimi zarządzać). W późniejszym stadium gry możemy kandydować na stanowisko kongresu, rządu oraz najwyższe stanowisko państwa - prezydenta. To ludzie decydują o dalszych losach gry, to gracze (a w zasadzie rząd) ustatkowuje siłę pieniądza oraz jego wartość i ilość na rynku. W grze możemy przenosić się pomiędzy państwami, uczestniczyć w walkach, podpisywać sojusze oraz embarga handlowe. Gra ciągle się rozwija (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) wiadomo już o zbliżającej się jesiennej łatce gry. Ogólnie uważam że gra jest super, prawie niczego od nas nie wymaga na początku wystarczą 2 kliki dziennie. Lubię tą grę także dlatego że jest w większości darmowa Aby dołączyć do gry: Wypełniasz rubryki które się pojawią. Imię, hasło, wybierasz miejsce zamieszkania (najpierw Poland a później swój region - obecnie jest 6 regionów) podajesz adres e-mail oraz datę urodzenia. Na końcu zaznaczasz płeć i potwierdzasz zasady zielonym "ptaszkiem" później klikasz Klikasz w Become Citizen (napis znajduje się na zielonym polu). Zarejestruj się z tego linka dzięki temu będziesz miał mnie w Profil -> Friends, wiec w razie problemów z pracą, zarobkiem itp pisz -http://www.erepublik.com/en/referrer/Schabek1906 Pomoc w rozpoczęciu gry Aby zorientować się o co chodzi polecam przeczytać któryś z poradników http://wiki.erepublik.com/index.php/Tutorial/Polski http://www.erepublik.com.pl/poradnik.pdf http://www.erepublik.com.pl/forum/t-28 Aktualna mapa Europy w eRepublik znajduje się na stronie http://img171.imageshack.us/img171/6743/asadsadads.png http://egobba.de/ Jeżeli masz jakieś problemy pisz do mnie na PW napewno Ci pomoge lub zajrzyj na forum http://www.erepublik.com.pl/ Pomóż ePolsce stać się potęgą eNiemcy zostały pokonane niedługo przyjdzie czas na eRosje Jeżeli ktoś z Wiślaków już gra to zachęcam do dyskusji w tym temacie ![]() Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Schabek : 12.01.2010 o godz. 20:06.
![]()
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno
![]() Wisła Kraków! |
|
|