The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Bubak
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: z importu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.07.2009, 19:43. SKANDAL!!! Logo Wisły w telewizji!
To co dziś zobaczyłem podczas meczu Superpucharu Polski Wisła vs Lech przelało już czare goryczy... Zaraz po tym jak okazało się że ten mecz pokaże TVP Sport czyli 18 Lipca napisałem na adres e-mail redakcji TVP Sport 2 takie same wiadomości aby w transmisji użyli aktualnego loga naszego klubu z napisem WISŁA KRAKÓW SPÓŁKA AKCYJNA ---> http://i39.tinypic.com/4jpzys.jpg Założyłem też w różnych miejscach 4 tematy na forum TVP z podobną wiadomością. Dzisiaj przed godziną 10:00 wysłałem kolejne 4 e-maile (2 do redakcji TVP, a 2 do redakcji TVP Sport) i założyłem też 4 kolejne tematy na forum TVP. Później spokojnie czekałem na mecz z myślą iż po tylu wiadomościach do ludzi z TVP wkońcu na antenie pojawi się logo Spółka Akcyjna, a nie tak jak dawniej w ich programach bywało logo z napisem Sportowa SA.

Nadeszła godzina meczu, patrze w tv i przecieram oczy ze zdumienia!!! Panowie z TVP użyli loga z napisem.... T.S. WISŁA KRAKÓW PIŁKA NOŻNA S.S.A Zrozumiałbym jeśli byłoby to logo Sportowa SA, bo zawsze to jego używali i myślałbym że poprostu olali moje prośby, ale logo którego użyli obowiązywało 10 lat temu i żeby go znaleźć trzeba się troche oszukać!!! Więc stało się faktem że TVP zrobiło mi konkretnie na złość używając NAJSTARSZEGO LOGA od czasów zmiany z herbu TSW I jak tu się nie wkurzyć skoro potrafią dać obecne logo Lecha, Legii i innych zespołów a z Wisły robią sobie jaja?Dla przykładu jak napisałem takie wiadomości do Polsatu przed meczem Wisła - Levadia to użyli loga SA i nawet odpisali ze tak zrobią!

To samo dzieje się w stacji N Sport. Jak jest tylko materiał o Wiśle to zawsze ten herb co dziś w TVP... Może klub powinien jakoś interweniować To jest nasz herb / logo znak rozpoznawalny dla Wisły a wszyscy robią z nim co chcą, a klub na to nic... Niewiem może jakaś konferencja prasowa, poinformowanie dziennikarzy na meczu, albo co innego, bo to się robi strasznie denerwujące!!! Czy klub może coś z tym zrobić

Oto logo używane dziś w TVP Sport i używane zawsze w N Sport: http://i31.tinypic.com/14j20if.jpg
A to aktualne logo Wisły używane przez klub i Wiślackie media: http://i39.tinypic.com/4jpzys.jpg
Różnica jest nie tylko w napisach i dokładności wykonania, ale także w odcieniach kolorów i to robi wielką różnice i jest niesłychanie ważne!!!

Proszę o nie usuwanie tematu, bo dyskusja nie będzie trwała wieki, a jest to poważny problem. Nawett w relacji live prowadzonej przez TWSD był wpis o tej sprawie: "TVP Sport jak zwykle "na czasie". Logo Wisły sprzed 8(?)-10(?) lat z napisem: T.S. Wisła Kraków - Piłka Nożna S.S.A." Tak więc po jakimś czasie temat się zamknie, a teraz można o tym podyskutować.
Ostatnio edytowane przez Bubak : 25.07.2009 o godz. 19:55.
mam czarny pas w poniżaniu
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.07.2009, 19:47
Nie mogłeś tego napisać w temacie "Wisła Kraków w mediach"? Poza tym zmiany są kosmetyczne i łatwo się pomylić.
wilis
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 25.07.2009, 19:49
Jezu...no faktycznie tragedia :|

ech... TEMAT DO ZAMKNIECIA!
Bubak
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: z importu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 25.07.2009, 19:51
Jak dla mnie jest to zbyt poważny problem aby umieszczać taki post w tamtym temacie, bo mało kto przeczytamoją wiadomość. Nie zgodze się też ze zmiany są "kosmetyczne" bo różnica aż bije po oczach. Dla przykładu jak napisałem takie wiadomości do Polsatu przed meczem Wisła - Levadia to użyli loga SA i nawet odpisali ze tak zrobią!
Ostatnio edytowane przez Bubak : 25.07.2009 o godz. 19:55.
mam czarny pas w poniżaniu
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 25.07.2009, 19:56
TVN24 dotarła do pięciu samobójstw na terenie województwa małopolskiego, dokonanych z powodu jednej złej literki w herbie. - Nie ulega wątpliwości, że zdarzenia te mają swoje powody w złym herbie jednego z krakowskich klubów piłkarskich - dla stacji wypowiedział się rzecznik prasowy małopolskiej policji, podinsp. Dariusz Nowak.

Poradnia Psychologiczna w Krakowie uruchomiła specjalną linię wsparcia, pod którą osoby załamane tragedią z herbem mogą telefonować i otrzymać niezbędne wsparcie.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:21.