The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
v
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.09.2008, 07:51. Gardło
Mam taki problem.
Wczoraj wszystko gitara, dziś rano wstaję czuje klucie i szczypanie w gardle a mecz JUZ ZA 8 GODZIN!
I prosiłbym o pomoc bo chce być w pełni sił na tym meczu.
Bardzo Was prosze.
(na razie jem halsety)
Odpowiedz cytując
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.09.2008, 07:53
Strepsils intensiv przeważnie na gardło.
Ja już gardło przebyłem,ale mam coraz bardziej uciążliwy kaszel - może ktoś jakiś syrop dobry albo coś pobobnego poleci?
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując
Dario Silva
Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: ...XXVII LO

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 18.09.2008, 18:14
Gdzie w Krakowie znajde dobrego ortopede?
GdYbYm MóGł CoFnĄć CzAs i PoMyŚlEć NaD WyBoReM...
NaWeT DrUgI RaZ WyBrAłByM Tą SaMą DrOgE
Odpowiedz cytując
Haidar
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.09.2008, 18:30
Ja jak mialem 2 razy uszkodzona noge, to udalem sie na ul. Rusznikarska, do przychodzni. Bylem zadowolony, leczenie trafne, nie ma czekania w kolejkach po X godzin...
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 14.11.2008, 07:21
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/p...ids_81157.html

ciekawe czy to poczatek końca tej paskudnej choroby ? Osobiście jestem zdania że przy normalnym trybie życia mozna ograniczyc ryzyko zachorowania na tego wirusa na 3 litery który potem zmienia sie w chorobe na 4 litery a potem już tylko idzie sie w piach.Chociaż ten koszykarz Magic Johnson już od 17 lat ma hiva i zyje no ale jego pewnie stac na najlepsze i chyba najnowsze leki.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.11.2008 o godz. 07:30.
Odpowiedz cytując
marian3a
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 15.11.2008, 09:06
ciekawe 1/1000 osób jest odporny na HIV ciekawe jak to można sprawdzić P heh a tak na marginesie. Tyle juz było "cieplych"tematów że znaleziono lek albo że ktoś jest blisko jego wynalezieniu.... lata mijają a wszystko po staremu...
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 28.11.2008, 07:24
Wkrótce czeka nas wybuch pandemii grypy - ogłosili na konferencji prasowej w Warszawie specjaliści zajmujący się chorobami zakaźnymi. Co to oznacza dla przeciętnego człowieka? Wzrost zachorowań na grypę nawet połowy populacji i większy odsetek śmiertelności. Wiec chyba warto sie zaszczepic już TERAZ!!
http://www.tvn24.pl/0,1574707,0,1,gr...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 28.11.2008, 09:20
Jestem sceptyczny co do szczepień na grypę. Pierwsza rzecz, że bardzo często zamiast chronić powoduje chorobę, bo drugie grypa mutuję często, więc szczepionka staje się nieskuteczna, a po trzecie zbytnia reklama sprawia, że dochodzę do wniosku, że producenci wyprodukowali za dużo tego i na siłę sprzedawać chcą strasząc...
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 12.12.2008, 09:52
jeśli chcecie życ długo i w dobrym zdrowiu to jedzcie brokuły.One zapobiegaja i cofają najgroźniejsze nowotwory według ostatnich badań .http://www.sciencedaily.com/releases...1203092435.htm

Szczególnie polecna są też dla palaczy http://studentnews.pl/serwis.php?s=1...6281&id=302903

Także bardzo ważna dla organizmu jest witamina D którą organizm pobiera ze słońca.W krajach południowych w których zachorowalnośc na raka jest minimalna mieszkańcy maja tej witaminy pod dostatkiem, wiadomo taki klimat.Warto wiec w zimie kiedy u nas słoneczko nie świeci zaopatrzyc sie w taki suplement diety w aptece.http://www.forbes.com/health/feeds/h...out605382.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 12.12.2008 o godz. 10:09.
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 12.12.2008, 10:27
Ja od siebie mogę polecić korzeń żeń szenia. Odkąd zacząłem go zażywać nie dopadają mnie żadne przeziębienia. Nawet nie mam problemów z gardłem co było zawsze moją bolączką w okresie jesienno-zimowym.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.01.2009, 10:15
warto zaszczepic sie na grype bo zaczyna atakowac nasz piekny kraj.Koszt szczepionki w aptece to 33 zł.
W porówaniu z cenami leków jakimi sie potem kurujemy i męcząca chorbą uwazam że nie jest to wiele.
Odpowiedz cytując
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 12.01.2009, 14:13
Sprawa wygląda tak. Mam opryszczkę na brodzie i wyglądam jak "pół d^&y zza krzoka". Skończył mi się Zovirax i udało mi się dzisiaj dostać zamiennik w postaci Antiviru [Zoviraxu nie mieli]. Jakie macie doświadczenia z tym paskudztwem i co polecacie do wyleczenia? Podczas wizyty u alergologa polecono mi właśnie Zovirax, ale z tego co wiem nie każdemu pomaga [jak zresztą wszystkie inne maści oparte na akcylowirze].
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 12.01.2009, 16:00
Melisa pomaga na opryszczke.Chyba już teraz w każdym markecie można kupic herbatke z niej kosztuje coś koło 2 złotych .3-4 razy dziennie należy smarowac tym warge.Mnie to pomogło ale każdy jest inny.
Odpowiedz cytując
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 12.01.2009, 19:28
sndr napisał(a):Wyświetl post
Sprawa wygląda tak. Mam opryszczkę na brodzie i wyglądam jak "pół d^&y zza krzoka". Skończył mi się Zovirax i udało mi się dzisiaj dostać zamiennik w postaci Antiviru [Zoviraxu nie mieli]. Jakie macie doświadczenia z tym paskudztwem i co polecacie do wyleczenia? Podczas wizyty u alergologa polecono mi właśnie Zovirax, ale z tego co wiem nie każdemu pomaga [jak zresztą wszystkie inne maści oparte na akcylowirze].
Polecam VRATIZOLIN - polski odpowiednik Zoviraxu. Mam zaprzyjaźnioną aptekę i tam mi to polecili: skład taki sam jak Zovirax tylko firma inna (polska Jelfa z Jeleniej Góry) więc tańszy. Antivir gorszy - info z tej samej apteki. Wypróbowane!
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Odpowiedz cytując
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 15.01.2009, 17:02
W aptece polecili mi Antivir jako zamiennik Zoviraxu. Za niecałe 7 zł - 5g, a Zovirax 19 zł za 2g :| Mam wrażenie, że Antivir działa lepiej.
Odpowiedz cytując
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 16.01.2009, 20:12
mi zdecydowanie najszybciej - a na tym mi najbardziej zależy w tej dość wrednej przypadłości jak opryszczka - pomaga zovirax.
Próbowałam antiviru i wspomnianego wcześniej vratizolinu - ale nie dały one tak szybkich efektów jak zovirax.
Oczywiście każdy organizm jest inny i inaczej reaguje i tu nie ma żadnych reguł.
Osobiście zawsze wole wydać więcej ale mieć pewnośc że szybko wyeliminuje te paskudztwo!
"..jest radość zwycięstwa i jest radość życia, hymn spod jeszcze sztywnych od rapiera palców, kary za warcholstwo, spory o zdobycze, wszystko jest - dopóki jest o co walczyć.."
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 29.04.2009, 09:16
Świńska grypa jest już w Niemczech.Śmiertelna choroba jest już u granic Polski.
http://www.dziennik.pl/swiat/article...Niemczech.html
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 29.04.2009, 09:21
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Świńska grypa jest już w Niemczech.Śmiertelna choroba jest już u granic Polski.
http://www.dziennik.pl/swiat/article...Niemczech.html
Media znowu beda straszyc ,po to zeby nabijac kase a wyjdzie z tego tyle co z ptasia grypa..
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 29.04.2009, 09:34
jak na razie umierją na nią tylko Meksykanie bo naukowcy twierdzą że są to biedni ludzie ,żyjący w ubóstwie i dlatego ich układ odpornościowy jest słaby.My Polacy do krezusów finansowych raczej sie nie zaliczamy wiec myśle ze jest sie czego obawiac.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 29.04.2009, 09:49
AYALA napisał(a):Wyświetl post
jak na razie umierją na nią tylko Meksykanie bo naukowcy twierdzą że są to biedni ludzie ,żyjący w ubóstwie i dlatego ich układ odpornościowy jest słaby. My Polacy do krezusów finansowych raczej sie nie zaliczamy wiec myśle ze jest sie czego obawiac.
Najlepiej pozamykać się w domach i czekać na dzień ostateczny.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 29.04.2009, 11:10
o fajnie schabowe będą tańsze
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 29.04.2009, 14:08
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
o fajnie schabowe będą tańsze
Ja sobie wczoraj na kolacje uroczyscie zszamłem Tatara
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 05.11.2009, 16:09
dużo sie teraz mówi o grypie ja polecam jak zaczynają sie pierwsze objawy ( bóle mięśni) wypic gorącego Groga i do łóżka.Rano już po grypie.Przynajmniej mi to wczoraj pomogło.
100 gram wódki wymieszac z gorącą herbatą, wcisnąc cytryne i do łóżka sie wygrzac.Rano można zapomniec o grypie.Zaznaczam jednak że grog pomaga tylko w pocżatkowej fazie tej choroby jak zaczynąją bolec mięśnie i są dreszcze.
Chyba znacznie przyjemniej walnąc sobie takiego Groga na początku choroby niż potem męczyc sie tydzień z grypą
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.11.2009 o godz. 16:31.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:22.