The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TKNW
Senior Member
 
 
Od: 10.2004
Skąd: Płaszów Old

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.09.2008, 19:09
Może czas odnowić temat ...

Lista miejsc gdzie się stoi w korkach obecnie ... Wiem, że łatwiej napisać gdzie się nie stoi ale cóż zrobić....

- Nowohucka na całej długości w obie strony
- Saska - dojazd do Nowohuckiej
- Płaszowska - dojazd do Nowohuckiej
- Powstańców Wielkopolskich - w obie strony
- Stoczniowców (z Dąbia w kierunku Płaszowa)
- Aleja Pokoju w kierunku Dąbia
- Kamińskiego
- Konopnickiej - w obie strony
- Aleje - od Jubilata do Opolskiej - w obie strony
- Prądnicka od wiaduktów kolejowych do Kleparza
- Półłanki w kierunku przejazdów kolejowych na Bieżanowie
- Klasztorna, most Wandy i Rybitwy w Kierunku placu targowego.

co dalej
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki"
H. Reyman


http://pl.youtube.com/watch?v=abReZg...eature=related
Odpowiedz cytując
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
 
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.09.2008, 19:55
Jaaaaaaaaaki temat...

Ja się dzisiaj wystałem jak c**j na filmie porno. Sorry, ale ja mam dość. Wymiękam jak wsiadam do auta. Na Rondzie Grunwaldzkim (tylko z nazwy jest to rondo), ludzie stają 3 autami na jednym pasie obok siebie i cofają (sic!), bo nie są w stanie zjechać z torowiska...

A stoi się wszędzie... Monte Cassino, Grota Roweckiego, Wrocławska, Kijowska, Czarnowiejska, Piastowska, Reymonta, Bieżanowska... NO K**** WSZĘDZIE SIĘ STOI... Spalanie na silniku 1,4? Chyba z kuźwa 14l/100km...
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.09.2008, 20:04
Jadę jutro z Prądnika Cz. na Plac Inwalidów na 9 rano - mogą być też okolice (Królewska itp ale blisko Alei). Pech chce że muszę zabrać auto.

Nie jeździłem 29-tą ani Alejami od kilku miesięcy rankiem - jaką trasę polecacie?
Nie mówię żeby nie stać - ale żeby stać jak najkrócej
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.09.2008, 20:19
polceam:
Choć przyznam że rano też może być w nich niezły ścisk, ludzie nie myślą i nie wsiądą do tańszego tramwaju tylko wolą sie polansować i wydać $ na dojechanie 6km do pracy. A przecież to co sie dzieje ostatnio na drogach to jest dramat. A aut wciąż przybywa...
Odpowiedz cytując
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
 
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.09.2008, 20:25
Robert...

Do pracy zawsze jeżdżę MPK. Ale dzisiaj miałem jechać za miasto. Jest 17, wychodzę z roboty i... ZMIANA PLANÓW. Teraz tym samochodem, którym miałem jechać 30km za Kraków (czyli papa MPK) jestem w centrum miasta w godzinach szczytu i... Mam wrócić do domu...

Dzięki Bogu jest TOK FM... Bo bym się zanudził i zapłakał...
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 15.09.2008, 21:44
TKNW napisał(a):Wyświetl post

co dalej
Brzeska przy moście w Wolicy
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
M.C (nowy kleparz)
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 15.09.2008, 22:26
Dzisiaj chciałem z Galerii Krakowskiej przemieścić się na plac matejki i jechałem tam 45 minWyjechałem na Wita Stwosza,a tam korek do Alej. Na Alejach to samo
Ja chce helikopter
W życiu przeczytałem tylko jedną książkę, bo miała tylko osiem stron. To była" Nasza szkapa". Chyba coś o jakimś wychudzonym koniu----Mariusz Piekarski
Odpowiedz cytując
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
 
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 15.09.2008, 23:44
Poczekajcie do października... Studenci przyjadą, nie dość że liczba samochodów jeszcze się zwiększy, to do autobusu nie wsiądziecie... Hmm...

Ciekawa sprawa te problemy z komunikacją... Przecież mamy Metro w Krakowie... Na kazdym przystanku rozdają...
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 16.09.2008, 01:50
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Jadę jutro z Prądnika Cz. na Plac Inwalidów na 9 rano - mogą być też okolice (Królewska itp ale blisko Alei). Pech chce że muszę zabrać auto.

Nie jeździłem 29-tą ani Alejami od kilku miesięcy rankiem - jaką trasę polecacie?
Nie mówię żeby nie stać - ale żeby stać jak najkrócej
Pojechałbym w strone makro i tam probował skręcić albo w strone szpitala narutowicz albo dopiero na kolejnych swiatlach w lewo. A później albo przejazd kolejowy Łokietka i tam szybkie odbicie w uliczkę oboźną w prawo i wyjeżdzasz równolegle do łokietka w ulicę Wrocławską. Jedziesz lewo i kieruj sie na mazowiecka pozniej np sienkiewicza i jestes na kazimierza wielkiego. Ewentualnie prosta droga alejami jak jest z korkami to nie wiem.

Ja dziś z centrum na kliny dojechałem o 16 w 30 minut nie jest źle. Ludzie jezdza masakrycznie, kazdy sie wbija na skrzyzowanie czy ma miejsce czy nie a potem blokuje tych ktorzy z boku jada. Z tego sie korki robia. Tak samo jak na Karmelickiej np sa wyjazdy z bocznych uliczek a stanie matoł tak że ani sie n ie wyjedzie ani nie wjedzei, bo mu ubedzie jak jeden samochod z boku mu wskoczy...
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
kot_dżinks
Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: wracają litwini?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.09.2008, 11:55
''Gdy szykuje śniadanie zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ..... w tych jebanych autach''

Bez żadnych aluzji chłopaki, ale tak mi się właśnie dzień świra przypomniał ; )
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.09.2008, 12:08
ostatnio po meczu autobusy MPK miały takie kurewskie opóźnienie, że mało mnie **** nie strzelił... na 501 czekałem 25 minut... ten co miał przyjechać o 19.20 był o 19.45...
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 16.09.2008, 12:39
M.C.(nowy kleparz) napisał(a):
Dzisiaj chciałem z Galerii Krakowskiej przemieścić się na plac matejki i jechałem tam 45 min
? przecież z GK na Plac Matejki to 2 minuty na nogach

ja mam 3 października egzamin, rano... chyba sobie postoje
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 16.09.2008, 12:51
a ja chcialem pozdrowić wszystkich cepów którzy pchają się na skrzyżowanie/rondo/wjazd/torowisko/pprzejazd dla MPK mimo iż widzą że nie mają szans pokonać obiektu zanim światło zmieni się na czerwone, widząc przed sobą bity korek po horyzont.

Chcialem też pozdrowić tych którzy jadą na czerwonym , nie mogąc sie domysleć że tym samym blokują możliwośc wlaczenia sie do ruchu tym którzy przypadkiem mają czelność mieć zielone przy wjeździe na glowna ulice.

Kto w tym kraju rozdaje prawa jazdy?
Ostatnio edytowane przez kalashnikov2 : 16.09.2008 o godz. 13:01.
Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 16.09.2008, 16:02
kalashnikov2 napisał(a):Wyświetl post
a ja chcialem pozdrowić wszystkich cepów którzy pchają się na skrzyżowanie/rondo/wjazd/torowisko/pprzejazd dla MPK mimo iż widzą że nie mają szans pokonać obiektu zanim światło zmieni się na czerwone, widząc przed sobą bity korek po horyzont.

Chcialem też pozdrowić tych którzy jadą na czerwonym , nie mogąc sie domysleć że tym samym blokują możliwośc wlaczenia sie do ruchu tym którzy przypadkiem mają czelność mieć zielone przy wjeździe na glowna ulice.

Kto w tym kraju rozdaje prawa jazdy?
przy tym kto rozdaje prawo jazdy te chamy co wjezdzajaj na czerwonym blokuja itp sa aniolkami

a na naprawde ciezke chwile musza przezywac kierowcy na Nowohuckiej wielokrotnie korki przed mostem kolo selgrossu az do powstancow wlkp
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 16.09.2008, 16:20
Most Zwierzyniecki, Księcia Józefa, Kapelanka....ARMAGEDON...
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 16.09.2008, 16:24
Ja z niepokojem obserwuję, że coraz więcej kierowców przejeżdża na czerwonym świetle. I to nie są takie dramatyczne przejazdy, gdy w ostatniej chwili chcą przemknąć na żółtym. Mówię o takich gdzie centralnie tną na czerwonym nie patrząc na nic. ****a strach jeździć.

A co do korków to dramat. Nie da się przejechać przez miasto. I nie stoją tylko główne trasy. Poblokowane jest mnóstwo bocznych ulic, na których w życiu korków nie widziałem.
Nie wiem co się dzieje, ale strach pomyśleć jak to będzie wyglądać gdy wrócą wszyscy studenci.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 16.09.2008, 16:45
To może pasyje do tematu - czy Piastowską to jakoś na dłużej zamykają czy tylko z okazji TDP? Bo dzis ukazał się moim oczom znak (narazie zasłonięty) "Ulica Piastowska zamknięta. Obrazd do AK" i strzałka w lewo - skrzyżowanie przy Parku Decjusza. Teraz już się stoi na NB, bo wszyscy omijaja korki, a jak zamkną Piastowską
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 16.09.2008, 17:50
Dzisiaj z Placu Inwalidów na Kampus UJ na Ruczaju jechałem niecałe 40 minut w godzinach szczytu. Narazie tragedii w tej częsci Krakowa nie ma. Zobaczymy co bedzie od pazdziernika. 114 prawie puściutka była.
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 16.09.2008, 18:28
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy wjeżdżają na skrzyżowanie gdy wiedzą, że nie będą mogli z niego zjechać i tym samym blokuję je całe na kolejną zmianę świateł.

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy z prędkością światła pędzą 45km/h lewym pasem i żyją w świadomości, że "tak można". Otóż nie - lewy pas służy do WYPRZEDZANIA! Ta sytuacja z uwagi na nasze korki krakowskie, dość rzadka

Pozdrowienia dla wszystkich "busiarzy", którzy nie tylko przepisy ale i wszystkich innych kierowców mają głęboko w dupie. A żeby Wam kiedyś drogówka liczbę pasażerów sprawdziły..

Widzieliście, że od jakiegoś czasu na znakach informujących o "pasie dla autobusów MPK i TAXI" została dopisana policja Jakim ****a prawem? Co oni są niby? Mendy pieprzone! Jak jadą z kogutem to i tak są uprzywilejowani. Ale jak jadą "na patrol" to niby czemu oni mają mieć "swój" pas, a ja jadąc do PRAWDZIWEJ pracy muszę stać w kilometrowych korkach!?


A o korkach to mi się nie chce nawet pisać.. Tragedia...
Ostatnio edytowane przez QBAS : 16.09.2008 o godz. 18:32.
Odpowiedz cytując
maciek777
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 16.09.2008, 19:02
Korki korkami a jutro egzamin na prawko o 15,30 czyli w najwiekszy ruch...ciekawe jak to bedzie wygladalo
Odpowiedz cytując
TKNW
Senior Member
 
 
Od: 10.2004
Skąd: Płaszów Old

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 16.09.2008, 19:41
Dodam jeszcze ul Kuźnicy Kołłątajowskiej w godzinach 8-10 ... zarówno w kierunku Al. 29 list. jak i Siewnej. Jak w jedna stronę sie kończy korek to w 2 sie zaczyna....
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki"
H. Reyman


http://pl.youtube.com/watch?v=abReZg...eature=related
Odpowiedz cytując
gumi1906
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 16.09.2008, 19:46
TKNW napisał(a):Wyświetl post
Dodam jeszcze ul Kuźnicy Kołłątajowskiej w godzinach 8-10 ... zarówno w kierunku Al. 29 list. jak i Siewnej. Jak w jedna stronę sie kończy korek to w 2 sie zaczyna....
to jest nieporozumienie ze mozna tyle stac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 17.09.2008, 09:49
http://www.krakow.naszemiasto.pl/wydarzenia/898553.html

Cytat:
Płynna jazda po mieście, mniejsze korki i mniej nerwów. Tak powinien działać system obszarowego sterowania ruchem. To nowoczesne rozwiązanie zacznie funkcjonować w Krakowie z początkiem października. Tyle, że swoim zasięgiem obejmie zaledwie trasę szybkiego tramwaju. Kierowcy pod Wawelem twierdzą na dodatek, że innowacja jeszcze bardziej zablokuje ulice.
Czyli będzie jeszcze gorzej
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 17.09.2008, 09:54
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy wjeżdżają na skrzyżowanie gdy wiedzą, że nie będą mogli z niego zjechać i tym samym blokuję je całe na kolejną zmianę świateł.

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy z prędkością światła pędzą 45km/h lewym pasem i żyją w świadomości, że "tak można". Otóż nie - lewy pas służy do WYPRZEDZANIA! Ta sytuacja z uwagi na nasze korki krakowskie, dość rzadka

Pozdrowienia dla wszystkich "busiarzy", którzy nie tylko przepisy ale i wszystkich innych kierowców mają głęboko w dupie. A żeby Wam kiedyś drogówka liczbę pasażerów sprawdziły..

Widzieliście, że od jakiegoś czasu na znakach informujących o "pasie dla autobusów MPK i TAXI" została dopisana policja Jakim ****a prawem? Co oni są niby? Mendy pieprzone! Jak jadą z kogutem to i tak są uprzywilejowani. Ale jak jadą "na patrol" to niby czemu oni mają mieć "swój" pas, a ja jadąc do PRAWDZIWEJ pracy muszę stać w kilometrowych korkach!?


A o korkach to mi się nie chce nawet pisać.. Tragedia...
dojdzie jeszcze do tego ze na alejach chcac skrecic w prawo nie bedzie mozna paredziesiat wczesniej wjechac na ten uprzywilejowany pas

a odnosnie wspominanej juz Pollanki przejazdy swoja droga ale korki tam to juz od dluzszego czasu nic dziwnego ludzie z Wieliczki i okolic pracujacy w Hucie jezdza ta droga do roboty bo przeciez bliziutko nie wiem czy na rondzie kolo mostu na klasztornej obia cos bo po Hucie czasami korki sie zdarzaja od tamtej strony
Ostatnio edytowane przez WiselkaMLP : 17.09.2008 o godz. 10:00.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
swirson
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: spod plusa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 17.09.2008, 09:57
30 minut wczoraj tramwajem spod AP na plac inwalidów. lol
PIJACZKI OSIEDLOWE '97 - KTO NIE PIJE TEN SPRZEDAJE
Zrobisz loda, będzie zgoda.
Odpowiedz cytując
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 17.09.2008, 11:30
Jak już pozdrowienia, to ja pozdrawiam jaśnie wielmożnego prezydenta Majchrowskiego, którego urzędnicy wymyślili remont skrzyżowania Starowiślna/Dietla we wrześniu, gdy ruch w mieście wraca do normy po wakacyjnym przestoju.

Pozdrawiam również drogowców, którzy remontują dwa lata 10 km obwodnicy, a w takim czasie w normalnym kraju 100 km odcinek autostrady się buduje.
:/
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 17.09.2008, 11:49
Jadąc wczoraj z Ruczaju w kierunku centrum i potem na Czarnowiejską dalej do drogi na Olkusz jechałem 1,5h lol potem już 49 km przejechałem w minut 30 haha. DRAMAT! :/

ps

Pozdrawiam środkowym palcem cwaniaków jadących pasem dla mpk, wyprzedzających całą kolumnę, a następnie wciskających się na siłę z powrotem w korek bo np autobus stanął.
Ostatnio edytowane przez tomo : 17.09.2008 o godz. 11:52.
Odpowiedz cytując
miki2006
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 17.09.2008, 14:16
i tak od korków bardziej w****iają kierowcy co nie myślą i baby za kółkiem
Odpowiedz cytując
Tom'ash
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 17.09.2008, 16:51
Jak rano wygląda sytuacja na Zakopiańskiej? W rejonie Judyma. Uwiną się z tym przed październikiem?
Odpowiedz cytując
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 17.09.2008, 17:05
Tom'ash napisał(a):Wyświetl post
Jak rano wygląda sytuacja na Zakopiańskiej? W rejonie Judyma. Uwiną się z tym przed październikiem?
Zapewne nie, bo robią to jakby im sie nei chciało. Jeden małą koparką coś mozolnie ryje w ziemi a pozostali sie patrzą."Praca wre".

Ale to jest dramat ile można robić kilka km drogi. Np remont zakopianki 26km to koszt 150,000,000 zł jak podają na tablicy informacyjnej..... Ciekawe kto do kieszeni to bierze
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:27.