The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.02.2024, 18:08. Druga rocznica ostatecznego upodlenia Wisły. Kiedy będą konsekwencje?
Dwa lata temu w atmosferze świętości został zatrudniony wujek Jurek.

To forum wtedy piało z zachwytu.

Byłem chyba jedynym, który sprzeciwiał się.

Wiadomo - byłem tradycyjnie atakowany, osądzany.

Miałem rację.

Niestety, kosztowało to Wisłę spadek, a w konsekwencji wielomilionowe straty finansowe.

Potem, były liczne kompromitacje w pierwszej lidze.

Dopiero po wielu tygodniach błazenady został wywalony, ale w atmosferze podziękowań.

Do dnia dzisiejszego nikt nie został za to rozliczony.

Święty dalej Świętym, mimo to on był symbolem tej nominacji.

W zasadzie, w proces spadkowy zamieszanych było mnóstwo osób, ale jak to często bywa - niewygodne sprawy zostały zamiecione pod dywan i zwyciężyło hasło: ,,nic się nie stało, jesteśmy super".

W takiej atmosferze odbyła się słynna konferencja pospadkowa.

Do dnia dzisiejszego nikt nie został ukarany za ofensywę transferową z lata 2021, która była nieudana.

Miała być walka o puchary, nastąpił spadek.

To było ostateczne potwierdzenie, że tzw. odnowiciele nie mogą być tak nazywani.

To powinien być koniec ich rządów w Wiśle.

Jak wiadomo, nic konkretnego nie zmieniło się.

Wisła marnieje z miesiąca na miesiąc.

Miało być odnowienie, mieli być inwestorzy, a jest hiszpańska inkwizycja.

Miały być puchary, a jest tzw. trener bez doświadczenia dla którego mecz ze Stalą Rzeszów będzie debiutem w roli profesjonalnego trenera.

Zatrudnienie wujka Jurka, które odbyło się w poczuciu wszechobecnej nietykalności i akceptacji pokazało, że dobro Wisły nie jest ważne. Ważne są różnego rodzaju układy, powiązania, itp.

Quo vadis, Wisło?
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 14.02.2024 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.02.2024, 19:43
Konsekwencje mogą być wyłącznie takie, że za chwilę całkiem szlag to trafi (tfutfutfu).
Co do konsekwencji wobec właścieli-nieudaczników(?) to klub jest prywatny więc możemy sobie najwyżej nad nim popłakać - tu, na x czy gdzie kto lubi.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04.