The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 03.04.2010, 17:16. Polonia - murawa 0:1
Ktoś dzisiaj zaniósł jaja (ze święconką) i nieźle poświęcił Kiedy nasze asy strzelić nie mogą, pomaga murawa. Za to nasi powinni jutro gęsiego do kościoła - na rezurekcję, może wreszcie się obudzą!
A Majdan się chełpił, że "boisko" to im pomoże - akurat
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 03.04.2010, 17:16
Pawełek usciskal Przyrowskiego.
okrutne )))
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 03.04.2010, 17:16
Przyrowski dzięki!I dzięki władzom Polonii za orne pole zamiast murawy!!

Teraz możemy spokojnie czekać na Wielkie Derby Europy na fotelu lidera!!
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 03.04.2010, 17:16
Pawełek usciskal Przyrowskiego.
okrutne )))
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 03.04.2010, 17:17
Ale urwał
Odpowiedz cytując
ma7y
Junior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 03.04.2010, 17:17
fajny tekst Małeckiego: jednak boisko nam pomogło(i zobaczyć jego uśmiech bezcenne)
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 03.04.2010, 17:18
Przeliczyli się z tym boiskiem.
Wymowny gest - Pawełek przytula Przyrowskiego "witaj w elitarnym gronie".
Odpowiedz cytując
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 03.04.2010, 17:18
Gra tragiczna ,
ale cóż...szczęście sprzyja mistrzom
Zresztą gdyby nie ten syf na jakim dziś drużyny musiały grać , to i sytuacji by takiej nie było.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 03.04.2010, 17:18
Za bardzo się napalił przy tej próbie wybicia piłki, przy nierównej murawie tak się to kończy.

Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Przeliczyli się z tym boiskiem.
Wymowny gest - Pawełek przytula Przyrowskiego "witaj w elitarnym gronie".
Nie będzie w tym ani grama ironii jeśli napiszę, że nikt dziś tak dobrze nie rozumie co czuje Przyrowski jak Mariusz Pawełek.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 03.04.2010 o godz. 17:23.
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 03.04.2010, 17:18
A murawa miała gospodarzom sprzyjać.

Od dziś, do końca sezonu, nie powiem, że to Amica ma farta. Choćby walili gole w 95 minucie.

Seba Przyroś Wisła's number one!

http://www.youtube.com/watch?v=WNMnkAYjOUo
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
Speedy
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 03.04.2010, 17:18
Mierzejewski: "Liczymy na pawełki"

kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada..

i mają sebka
Ostatnio edytowane przez Speedy : 03.04.2010 o godz. 17:22.
Odpowiedz cytując
Rogullo
Member
 
Od: 11.2009
Skąd: Złocień

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 03.04.2010, 17:18
Prezent świąteczny
Odpowiedz cytując
Endrju 1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: RED PRĄDNIK / RUCZAJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 03.04.2010, 17:19
Cieszą punkty, cieszy brak kartek, .... teraz jeszcze remis w Poznaniu i świeta naprawde udane ! WESOŁEGO !
WISŁA NA ZAWSZE !
Odpowiedz cytując
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 03.04.2010, 17:19
Jeżeli w takim stylu obronimy to Mistrzostwo, to ja pitole...

I znowu simny prysznic będzie w Tallinie, Oslo, czy Tibilisi i wszyscy w szoku, ze nasza kaszana nie wystarczy na ambitnych Mistrzów w LM

Z taką grą Mistrz nam się nie należy. Polska Liga to dno - budujcie te stadiony, byle szybko


Przyrowski, przybij piatkę !
Odpowiedz cytując
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 03.04.2010, 17:19
Panowie kurna ale sie cieszę
Odpowiedz cytując
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 03.04.2010, 17:19
Fuks. Ale Kuchenni mieli takich fuksów w zeszłym sezonie bardzo dużo a i tak nie zdobyli mistrza. Ten mecz udowadnia że zmiana trenera nic nie dała. Brakuje nam formy Brożka albo dwóch zawodników w stylu Peszki i Lewandowskiego.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 03.04.2010, 17:19
Polonia przed meczem mowila ze dzieki boisku nas zdetronizuja
Odpowiedz cytując
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 03.04.2010, 17:21
Świetny mecz, dużo ciekawych akcji, twarda walka, zaangażowanie wszystkich grających...

jedyny minus wybryk przyrowskiego- to on zepsuł widowisko!

a tak na serio mecz bez historii, nie należało się nam to zwycięstwo ale cóż nie będziemy wybrzydzać
I
Odpowiedz cytując
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 03.04.2010, 17:21
pomimo tak żenującej gry przez cały mecz to wystarczyła minuta abym miał zajebisty humor przez całe święta

hahah
Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 03.04.2010, 17:22
Z 3 pkt trzeba sie cieszyć wiadomo,gry nie skomentuje...
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 03.04.2010, 17:22
Idę do Częstochowy ))))
Odpowiedz cytując
KarLOL
Junior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 03.04.2010, 17:22
Panowie odpuśćcie. Gra faktycznie fatalna, miejscami odechciewało się patrzeć, ale wreszcie sprzyja nam szczęście, którego w ostatnim czasie nie mieliśmy.

Od początku było wiadomo, że mecz będzie cięższy, niż się niektórym na tym forum wydaje. Część przewidywała tutaj wyniki po 3 do 0.

Wiadomo, chciałbym, żeby Wisełka rozniosła Polonię 3:0 w ładnym stylu, ale cieszmy się z 3 punktów, które dziś były najważniejsze, w kontekście meczu Lecha z Legią.

Myślę, że to właśnie szansa na ucieczkę jednemu z rywali (a w sprzyjających warunkach obu) związała lekko nogi naszym zawodnikom. Miejscami sprawiali wrażenie, jakby myśleli o tym co stanie się na Bułgarskiej niż o własnym meczu.

Jeszcze raz powtarzam, cieszmy się z 3 punktów. Szczęście mają lepsi
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 03.04.2010, 17:23
Kasperczak czyni jednak Cuda d;...

Wojciechowski niech nie inwestuje w Bakerow a skupi sie na zaoraniu tego pastwiska i posadzeniu marchwki, wiecej kasy wyrwie d;dd
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 03.04.2010, 17:23
Jedno jest pewne dziś Bóg był Wiślakiem ! Oj chyba pójdę dziś na rezurekcję i na kolana !
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 03.04.2010, 17:24
wyobrażacie sobie miny Amicowców i Legionistów gdy padła ta bramka
Ostatnio edytowane przez MaG* : 03.04.2010 o godz. 17:26.
Odpowiedz cytując
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 03.04.2010, 17:24
Powiem tak:
My nie wygraliśmy tego meczu, to Polonia go przegrała xD
Nie wiem czy zauwazyliscie ale po przyjściu Henia dziwnym trafem zaczynam nam sprzyja fart w końcówka, ale mimo wszystko jakoś mnie to nie martwic
Odpowiedz cytując
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 03.04.2010, 17:24
Marcin Juszczyk! W kolejnym meczu też powinien wyjść w jedenastce, bronił pewnie.

Paweł Brożek... co on robił na boisku a zwłaszcza w podstawowej jedenastce. Kolejny mecz powinien spędzić na trybunach albo jeszcze lepiej na boisku treningowym.
Plus może jakaś kara finansowa za brak zaangażowania. Widać było jak Boguski podbiegał do bramkarza a Brożek...
Odpowiedz cytując
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 03.04.2010, 17:24
Powiem tak:
My nie wygraliśmy tego meczu, to Polonia go przegrała xD
Nie wiem czy zauwazyliscie ale po przyjściu Henia dziwnym trafem zaczynam nam sprzyja fart w końcówka, ale mimo wszystko jakoś mnie to nie martwic
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 03.04.2010, 17:25
Są 3 punkty i reszta się nie liczy. Polonia była troszkę lepsza ale co z tego? My zbliżamy się pomalutku do kolejnego MP i kolejnej kompromitacji w Europie...
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 03.04.2010, 17:25
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Przeliczyli się z tym boiskiem.
Wymowny gest - Pawełek przytula Przyrowskiego "witaj w elitarnym gronie".
Nie będzie w tym ani grama ironii jeśli napiszę, że nikt dziś tak dobrze nie rozumie co czuje Przyrowski jak Mariusz Pawełek.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23.