The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 28.01.2010, 20:31
ma ktoś linka do transmisji on line?
Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 28.01.2010, 20:37
Niestety jak na razie dramat...Gdyby nie Szmal już ze 10 do 0 powinno być,Bielecki istna katastrofa...
ufff 3-1
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 28.01.2010, 20:39
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Z taka gra mamy zero szans z Francuzami i Chorwatami.
:/
niestety sprawdza sie
Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 28.01.2010, 20:42
Już nie dramatyzuj,mecz o nic,może im się zdarzyć,nasi jakoś cały czas grają pytę a i tak każdy wierzy do końca...
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 28.01.2010, 20:56
Grają jak amatorzy. Wencie chodzilo o to zeby "coś" zagrali.To "coś" to aktywniejsza gra na kole, ewentualne podwajanie koła przez skrzydłowych. A my gramy na 12-13 metrze piłki w poprzek i tak naprawde nie mamy na co liczyć przy takiej dyspozycji bramkarza.
Francuzi sa technicznie jakąś epokę przed nami a my gramy straszną pytę i nie potrafimy złapać prostych piłek.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 28.01.2010 o godz. 20:59.
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 28.01.2010, 21:03
jeszcze pare dni temu było wszystko ok, teraz już jest tak źle ;/
ehhh
no coż widać w grze naszych rozkojarzenie
ich najwazniejszym meczem bedzie półfinał
mam nadzieje ze Sławek Szmal bedzie w druzynie zawodow, gra swietnie
w półfinale pewnie z Chorwatami zagramy,
kurde skutecznosc ;/

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 28.01.2010, 21:05
Bielecki rzuca w sytuacjach, w których nikt inny w naszej drużynie by nawet nie próbował, więc może wstrzymajcie się z krytyką.

Ale Kuchczyński spaprał kontrę...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 28.01.2010, 21:05
tak jak Wenta powiedzial: po co wychodzilismy na parkiet
gdyby nie te glupie niezlapane pilki to nawet wynik moglby byc bliski, a tak
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 28.01.2010, 21:05
no, ale czego oczekiwać, jezeli marnujemy takie sytuacje, jak przy tej akcji sam na sam, co mogła dać jedenastą bramkę?
Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 28.01.2010, 21:07
Z takim wynikiem,i z meczem równoległym trafiamy na niestety Chorwatów...
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 28.01.2010, 21:08
ja tym facetom ufam i wiem ze przywiozą z ME medal.
pare minut i już przekresla sie co nie ktorych;/

Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 28.01.2010, 21:08
Wyjaśnie może jakie mogą być koncepcje gry:
1) Francuzi wychodzą do nas i bronia na 9 m zatem skrzydla i kolo zabiegaja od tylu i wykrozystuja podania od rozgrywających
2) Francuzi pilnują koła i ewentualnych wbiegajacych skrzydeł zatem francuzi splaszczają obrone i nasze rozegrania walą z dystansu po gornych rejonach bramki, Bo jak widać bramkarz czuje grę na nogi i wyłapuje te piłki.
Innej opcji nie ma-piłka ręczna jest bardzo prosta grą.Aha! No i musimy trafiać sytuacje sam na sam.Inaczej to nic nie osiagniemy, Wg mnie mecz już starcony-będziemy co najwyżej gonić do końca , ale szanse niewiielki jak nie nastąpi katastrofa u Żabojadów.
Odpowiedz cytując
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 28.01.2010, 21:11
Nie jest za dobrze, troche nas żabojady na ziemie sprowadzają...Skuteczność jest dramatycznie słaba, graja jakby "na stojąco" bez pomysłu...Dobrze Wenta powiedział chłopakom że mają grac na 100% i z jajami i nie odpuuszczać dlatego bo awans już mamy!!!!Jeśli ten mecz wygramy to pokusze się o stwierdzenie że mamy Mistrzostwo Europy
Odpowiedz cytując
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 28.01.2010, 21:14
Ile jest?
10znakow
Odpowiedz cytując
born2b3k
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 28.01.2010, 21:15
Z przebiegu 1 połowy widać, że przy tak wysokiej obronie Francuzów trzeba grać kołem. Kilka punktów zdobyliśmy już tą metodą, więc jest to jakiś pomysł.
Powód: 15-10 przegrywamy
Ostatnio edytowane przez born2b3k : 28.01.2010 o godz. 21:15.
Odpowiedz cytując
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 28.01.2010, 21:16
Francuzi wcale nie grają jakoś rewelacyjnie - skuteczność mają zbliżoną do nas - tylko że niestety ilość błędów i oddanych piłek za darmo powoduje, że mają więcej okazji do strzałów.

W sporcie, to jednak naprawdę dużo zależy od nastawienia i tzw. "głowy"...

No nic, zobaczymy jak będzie dalej, ale mam nadzieję, że poprawimy grę, aby nie mieć na koncie porażki z dużą różnicą bramek przed półfinałem
Odpowiedz cytując
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 28.01.2010, 21:16
kosaTS napisał(a):Wyświetl post
Ile jest?
10znakow
15:11 dla Francuzów..
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 28.01.2010, 21:19
Przegralismy juz przed meczem. A wiece czym? Psychiką bo awans mamy juz zapewniony wiec nasze gwiazdeczki sie rozkojarzyly.
Odpowiedz cytując
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 28.01.2010, 21:19
GajowyDrwal napisał(a):Wyświetl post
ma ktoś linka do transmisji on line?
http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 28.01.2010, 21:21
"gwiazdeczki" to są polscy piłkarze którzy udają ze potrafia grać w piłke nożna
ja wierze w tych facetow. wiem ze zdobeda medal.

Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 28.01.2010, 21:21
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Przegralismy juz przed meczem. A wiece czym? Psychiką bo awans mamy juz zapewniony wiec nasze gwiazdeczki sie rozkojarzyly.
Waż słowa,"gwiazdeczki" to można pisać o naszych piłkarzach i to o wszystkich,Ci faceci nie zasłużyli na takie słownictwo.
Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 28.01.2010, 21:22
panowie, bez czarnowidztwa w czasie meczu w którym mistrz świata , będący w doskonałej formie MUSI wygrać . Toż wiadomo, że parkiet będą gryźli bo wiedzą, że Hiszpanie nogami przebierają.

Tak naprawdę, to tylko skuteczność naszych wnerwia, bo parę rzutów musiało, no musiało wejść - a nie weszło. Inaczej by ten mecz wyglądał, ale to jeszcze nie koniec


Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 28.01.2010, 21:25
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Przegralismy juz przed meczem. A wiece czym? Psychiką bo awans mamy juz zapewniony wiec nasze gwiazdeczki sie rozkojarzyly.
dlaczego najwiecej wpisow w tym temacie jest w momencie kiedy gramy najgorszy mecz

swoja droga to gdzie komentator tam widzial bramke Jureckiego - przez moment mu uwierzylem, a raczej chcialem wierzyc az pokazali powtorki
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 28.01.2010, 21:38
Rzadko to mówię ale sędziowie walą w chuja na całej linii. 2 minuty dla Lijewskiego z sufitu, nie widzą fauli Francuzów a co najmniej jedna kara za obronę na prostych rękach, zamiast wolnych gwizdaja przeciw nam karne, urojone faule......Ech:/
Ilośc prostych błędów indywidualnych poraża.
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 28.01.2010, 21:40
teraz Jurkiewicz wybił piłkę francuzowi i co?i faul zas ;/
troche rozkojarzeni
choc druga polowa momentami dobra

Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 28.01.2010, 21:40
coś ci serbscy sędziowie zanadto po francusku świat dziś widzą.
Inna sprawa, że prócz słabej skuteczności w rzutach nasi potrafią i w obronie pańskie jaja odstawić


Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 28.01.2010, 21:42
Niestety mecz naszym ewidentnie nie wyszedł,bo nie ma co się łudzić że z taką fatalną grą choć remis będzie.
Mówi się trudno,pełne emocje w sobotę i głowa do góry
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 28.01.2010, 21:46
Fatalnie to wyglada, jesli tak zagramy z Chorwacja to nici z medalu :/
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 28.01.2010, 21:55
po meczu już, co nie które straty bardzo bolą, ale tak to jest jeden traci drugi na tym zyskuje
ja wierze ze Polacy pokażą klasę w półfinale z Chorwatami. Stać ich na pokonanie Chorwatów.
Obrona jeszcze twardsza i skuteczność i mniej strat.

Odpowiedz cytując
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 28.01.2010, 21:59
Gra naszych faktycznie słaba, momentami przebłyski.
Sędziowanie śmieszne:|
Mam nadzieję, że dzisiaj nasi na luzie podeszli do tego meczu i takiej gry o finał nie pokażą.
Trzymajmy kciuki za naszą reprezentację.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:21.