The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 07.09.2008, 09:57
1 Precel z makiem (pzm1906)
2. pan_premier
3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906
8. Elendil (nick na kurniku: LordRegis)
9.FajQ(nick na kurniku: fajqabg)
10. Konrad. (nick na kurniku: konradw4)
11. latarnik (nick na kurniku: latarniik)
12.PauL89 (nick na kurniku: dallasstars)
13. cebulka997 (nick na kurniku: cebul997)
14. White_Star77
15. gris (nick na kurniku: griis)
16. Sensej

Tylko lcze na gre bez wspomagaczy
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 07.09.2008, 10:01
co wy na to by ograniczyc liczbe zawodnikow do 16 ew 20?
moznaby wtedy zrobic grupy po 4 lub 5 osob, awansowaly by po dwie najlepsze do cwiercfinalu, w cwiercfinalach pojedynki do 2 zwyciestw, w polfinalach i finale do 3?

tak bym to widzial, jak bedzie miedzy 16 a 20, to niektore grupy beda 5 zespolowe.
Granie tego jak ligi odpada, bo jest prawie niemozliwe w sensownym czasie umowic sie z kilkanastoma roznymi osobami na mecze.

i co z czasem? piszcie co kto proponuje wybierze sie demokratycznie

Sensej napisał(a):Wyświetl post
Tylko lcze na gre bez wspomagaczy
wlasnie, jak musiscie to przestudiujcie slownik literakowy teraz a nie w czasie gry
i skoro gramy tam, to rozumiem ze kazdy akceptuje to ze np. 'ii' lub 'iii' sa dopuszczalnym przez literakowy slownik slowem
Ostatnio edytowane przez pan_premier : 07.09.2008 o godz. 10:04.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 07.09.2008, 10:10
też chętny jestem
1 Precel z makiem (pzm1906)
2. pan_premier
3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906
8. Elendil (nick na kurniku: LordRegis)
9.FajQ(nick na kurniku: fajqabg)
10. Konrad. (nick na kurniku: konradw4)
11. latarnik (nick na kurniku: latarniik)
12.PauL89 (nick na kurniku: dallasstars)
13. cebulka997 (nick na kurniku: cebul997)
14. White_Star77
15. gris (nick na kurniku: griis)
16. Sensej
17. mcovalski
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 07.09.2008, 10:22
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
co wy na to by ograniczyc liczbe zawodnikow do 16 ew 20?
moznaby wtedy zrobic grupy po 4 lub 5 osob, awansowaly by po dwie najlepsze do cwiercfinalu, w cwiercfinalach pojedynki do 2 zwyciestw, w polfinalach i finale do 3?

tak bym to widzial, jak bedzie miedzy 16 a 20, to niektore grupy beda 5 zespolowe.
Granie tego jak ligi odpada, bo jest prawie niemozliwe w sensownym czasie umowic sie z kilkanastoma roznymi osobami na mecze.

i co z czasem? piszcie co kto proponuje wybierze sie demokratycznie
Co do ograniczenia zawodników- miałem to zaproponować, uprzedziłeś mnie Na chwilę obecną wchodzi w grę 20 osób, bowiem mamy już 17 i nie będziemy nikogo usuwać.

Proponuję zrobić cztery pięcioosobowe grupy. W każdej z nich każdy gracz rozegra 4 spotkania, systemem każdy z każdym.

Ze wszystkich grup awansują po dwie osoby, co da nam łącznie ośmiu graczy. Po pierwszej rundzie przyjdzie czas na ćwierfinał, następnie półfinał, mecz o trzecie miejsce i finał.

Jeżeli już rozgrywamy spotkania w systemie play-off, powinniśmy grać po jednej partii. Tak będzie uczciwie względem osób które z grup nie wyszły, i co za tym idzie, turniej nie będzie trwał w nieskończoność.

5 minut min, 10 min maks, 7 optymalnie. Nie wszyscy mają zapewne dużo wolnego czasu, także 30 minutowe pojedynki odpadają, chociaż byłyby teoretycznie najlepsze i równe. I chyba ku temu się będę skłaniał, 15 minut na gracza w spotkaniu. Ewentualnie czas można skrócić proporcjonalnie w następnych etapach turnieju lub zostawić bez zmian, dajmy na to:

GRUPA- 15 minut
1/4 Finału- 10 minut
1/2 Finału - 7 minut
Finał/O 3 msc. - 5 minut

Żadnych słowników, tego trzeba przestrzegać rygorystycznie. Między nami ja sam używam sjp.pl, jednak nie mam zamiaru robić tego podczas turnieju. Wiele ciekawych słów już poznałem, więc spróbuję bez wspomagacza

Wszystkie zasady co do rozgrywania turnieju powinna wyjaśnić ankieta na forum
Ostatnio edytowane przez michu-k : 07.09.2008 o godz. 10:34.
Odpowiedz cytując
latarnik
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 07.09.2008, 10:24
proponuje 7 min
WISŁA KRAKÓW


Odpowiedz cytując
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 07.09.2008, 10:41
Ja propnuje troche innaczej
5 grup po 4.
Awans TOP 2 (10 graczy) Miejsca 3 rozgrywaja baraż (2 graczy) = 12
3x4 grupy awans TOP 2. I tu playoff.

Pozwoli to uniknąc odpadniecia dobrych graczy przed wczesnie

Ja proponuje góra 10 min pojedynki. W PO moga byc dluzsze
Odpowiedz cytując
F_A_B
Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 07.09.2008, 10:51
Panie i Panowie, więc niech osoba odpowiedzialna za turniej podejmie szybko decyzję odnośnie jego regulaminu i zasad w nim panujących.
Według mnie nie ma co za dużo czekać, powiedzmy zapisy dziś do 21, i STOP, i ruszamy ! pierwsze pojedynki już w dniu jutrzejszym
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
TSWISELKA1
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: RZESZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 07.09.2008, 10:59
1 Precel z makiem (pzm1906)
2. pan_premier
3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906
8. Elendil (nick na kurniku: LordRegis)
9.FajQ(nick na kurniku: fajqabg)
10. Konrad. (nick na kurniku: konradw4)
11. latarnik (nick na kurniku: latarniik)
12.PauL89 (nick na kurniku: dallasstars)
13. cebulka997 (nick na kurniku: cebul997)
14. White_Star77
15. gris (nick na kurniku: griis)
16. Sensej
17. mcovalski
18. TSWISELKA1 (nick na kurniku: 19TSWISELKA06)
Bez względu na wszystko zawsze Jej oddane
i tylko w Jej barwach na zawsze zakochane!
WISEŁKA


Nieważne co się stanie, my zawsze będziemy w tym trwać!
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 07.09.2008, 12:10
W grupach lepiej będzie dać krótszy czas gry bo się zajedziemy, w fazie pucharowej już trochę więcej będzie taktyki więc można zwiększyć. Optymalnie chyba też będzie utworzyć 4 grupy po pięciu graczy i dwójka najlepszych awansuje dalej.

F_A_B napisał(a):Wyświetl post
Panie i Panowie, więc niech osoba odpowiedzialna za turniej podejmie szybko decyzję odnośnie jego regulaminu i zasad w nim panujących.
Według mnie nie ma co za dużo czekać, powiedzmy zapisy dziś do 21, i STOP, i ruszamy ! pierwsze pojedynki już w dniu jutrzejszym
Pozdrawiam
Ja proponuje, by poczekać na dwie osoby i zamknąć listę. A rozpisać terminarz można nawet wcześniej choćby nawet na podstawie numerków na liście, przydałoby się też podać jakieś konkretne daty kiedy ten turas (jakby ktoś dajmy na to nie mógł w danym momencie, można by zagrać wcześniej awansem ) Jeśli chodzi o system punktowania to sugeruje tak jak w siatkówce (2 pkt za zwycięstwo 1 za porażkę, przy ewentualnym takim samym stanie punktowym o awansie decydowałyby "małe punkty"). Ja bym to tak widział. Jakieś sugestie?
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 07.09.2008, 12:35
1 Precel z makiem (pzm1906)
2. pan_premier
3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906
8. Elendil (nick na kurniku: LordRegis)
9.FajQ(nick na kurniku: fajqabg)
10. Konrad. (nick na kurniku: konradw4)
11. latarnik (nick na kurniku: latarniik)
12.PauL89 (nick na kurniku: dallasstars)
13. cebulka997 (nick na kurniku: cebul997)
14. White_Star77
15. gris (nick na kurniku: griis)
16. Sensej
17. mcovalski
18. TSWISELKA1 (nick na kurniku: 19TSWISELKA06)
19. Prezydentowa (julcia1906)
Odpowiedz cytując
Polly
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 07.09.2008, 13:14
gris napisał(a):Wyświetl post
W grupach lepiej będzie dać krótszy czas gry bo się zajedziemy, w fazie pucharowej już trochę więcej będzie taktyki więc można zwiększyć. Optymalnie chyba też będzie utworzyć 4 grupy po pięciu graczy i dwójka najlepszych awansuje dalej.



Ja proponuje, by poczekać na dwie osoby i zamknąć listę. A rozpisać terminarz można nawet wcześniej choćby nawet na podstawie numerków na liście, przydałoby się też podać jakieś konkretne daty kiedy ten turas (jakby ktoś dajmy na to nie mógł w danym momencie, można by zagrać wcześniej awansem ) Jeśli chodzi o system punktowania to sugeruje tak jak w siatkówce (2 pkt za zwycięstwo 1 za porażkę, przy ewentualnym takim samym stanie punktowym o awansie decydowałyby "małe punkty"). Ja bym to tak widział. Jakieś sugestie?

w siatkówce za zwycięstwo 3:0 i 3:1 liczy się 3 pkt, za wygraną 3:2 - 2pkt, a za przegraną (tylko) wynikiem 2:3 - 1 pkt.
WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Polsko przepiękna, najwspanialsza !!

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 07.09.2008, 13:21
no ale tu będzie wygrana 1:0 czyli ta sama różnica
Odpowiedz cytując
Polly
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 07.09.2008, 13:29
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
co wy na to by ograniczyc liczbe zawodnikow do 16 ew 20?
moznaby wtedy zrobic grupy po 4 lub 5 osob, awansowaly by po dwie najlepsze do cwiercfinalu, w cwiercfinalach pojedynki do 2 zwyciestw, w polfinalach i finale do 3?
10 znakow
WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Polsko przepiękna, najwspanialsza !!

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Odpowiedz cytując
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 07.09.2008, 13:55
no i to jest dobry pomysł. Myśle że za tydzień w sobote wieczorem turmiej to idealna sprawa.
i mam taką propozycje żeby za zwycięstwo będzie nagroda w formie podisu pod nickiem Oczywiście jak wygra Pan_premier albo prezydentowa to nie ale jeżeli wygra ktoś kto jeszcze niema to mysle że mogł by mu sie to spodobać
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 07.09.2008, 13:57
ja znikam na dzisiejszy wieczór.
Czekamy na ostatnia osobê, prosi³bym o jakas ma³a k³ótnie na temat zasad i jutro ok 12 napisze regulamin jako¶ tak zeby wszyscy go zaakceptowali.

pamietajcie ze w literakach sa tez remisy!
wiec mo¿e
2-zw
1 remis
0-por

Od cwierfina³ów najlepsze by³oby play-offy, jak juz pisa³em ze wzgledu na losowo¶c literek.
Co do rozmieszczenia ludzi po grupach. Jak bardzo chcecie losowosci mozna zapuscic jakis skryppt w php... jak nie to cos wymy¶lcie sprawiedliwego...

Czyli jutro ok poludnia regulamin na podstawie waszych propozycji, wieczorem mozemy grac.
Na rozegranie grup bedzie deadline powiedzmy 4 dni, kto sie nei zmiesci obustronny walkower?
inaczej na niektorych sie nie doczekamy.

15 min? oszczedzcie, naprawde, wiecej niz 10min nie potrzebuej prawie nikt, a beda po 4 mecze w grupie...
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 07.09.2008, 14:04
1 Precel z makiem (pzm1906)
2. pan_premier
3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906
8. Elendil (nick na kurniku: LordRegis)
9.FajQ(nick na kurniku: fajqabg)
10. Konrad. (nick na kurniku: konradw4)
11. latarnik (nick na kurniku: latarniik)
12.PauL89 (nick na kurniku: dallasstars)
13. cebulka997 (nick na kurniku: cebul997)
14. White_Star77
15. gris (nick na kurniku: griis)
16. Sensej
17. mcovalski
18. TSWISELKA1 (nick na kurniku: 19TSWISELKA06)
19. Prezydentowa (julcia1906)
20. Kurt C. (JaroTS)

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 07.09.2008, 14:46
Dobra, jest dwudziestka, koniec

Zapraszamy na drugą edycję
Odpowiedz cytując
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 07.09.2008, 16:51
A takie pytanie kiedy mecze będą sie odbywaly ? w tygodniu czy raczej w weekend ?
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 07.09.2008, 20:11
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
Co do rozmieszczenia ludzi po grupach. Jak bardzo chcecie losowosci mozna zapuscic jakis skryppt w php... jak nie to cos wymy¶lcie sprawiedliwego...
ja bym jednak po sprawdzał ranking na kurniku, bo trochę bez sensu będzie jak w jednej grupie będzie walka na noże z osobami 1600+, a w drugiej sami debiutanci zdobywający po 6 pkt na ruch...

Także, proponowałbym jakieś koszyki, jak w LM.
Ddf
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 07.09.2008, 20:29
No nie chcesz być w grupie śmierci?
Dla lepiej będzie jak los zadecyduje, bo liczę, że co lepsi to się powykańczają już w grupach i może uda mi sie przejść jakoś szczęśliwie w miarę daleko, no chyba, że będę miał pecha w losowaniu
Odpowiedz cytując
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 07.09.2008, 20:31
Ej te literaki są dziwne grałem jakieś 20 minut temu żeby potrenować i według kurnika nie ma słowa Wisła.....

Wiadomo już czy pojedynki będą rozgrywane w weekend czy w tygodniu ? Bo w tygodniu do późna raczej siedzieć nie moge...
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 07.09.2008, 20:41
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Ej te literaki są dziwne grałem jakieś 20 minut temu żeby potrenować i według kurnika nie ma słowa Wisła.....

Wiadomo już czy pojedynki będą rozgrywane w weekend czy w tygodniu ? Bo w tygodniu do późna raczej siedzieć nie moge...
mecze będą grane, wtedy kiedy sami między sobą ustalimy...

A co do Wisły - nie ma w słowniku żadnych nazw własnych zaczynajac sie z dużej litery. Także żadnych Tomków, Krakowów, Wiseł nie znajdziesz...
Ddf
Odpowiedz cytując
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 07.09.2008, 22:20
Cytat:
ja bym jednak po sprawdzał ranking na kurniku, bo trochę bez sensu będzie jak w jednej grupie będzie walka na noże z osobami 1600+, a w drugiej sami debiutanci zdobywający po 6 pkt na ruch...

Także, proponowałbym jakieś koszyki, jak w LM.

To jest zabawa wylosować się losowo to później będzie śmieszniej, ktoś się zajmie turniejem pokonanych itd. ktoś szczęśliwie wyjdzie , szczęśliwie wyląduje w półfinale i już będzie miał jakiś sukces.

A tak w ogóle gracie może w Planowanie ;>?
Ja na przykład mam nowe konto na kurniku (zapomniałem nick) i nie mam żadnych statsów na literakach, ktoś z Was ciupie w Planowanie, może? ;> Jaką Wiślacką czwórkę choćby może udało się znaleźć?

No i po Literakach, ktoś też zgłaszał chęć przydałoby się zorganizować turniej w Kalambury .
Ja ogólnie na Kurniku sporo kiedyś siedziałem, teraz wracam do nałogu, z powodu mojej 14-dniowej nieobecności w grupie Kurnikowców z Wisły, zaistnieć nie mogłem, ale postaram się to zmienić

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 07.09.2008, 22:25
Ja od czasu do czasu poplanuje ;D
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 07.09.2008, 22:26
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Ej te literaki są dziwne grałem jakieś 20 minut temu żeby potrenować i według kurnika nie ma słowa Wisła.....

Wiadomo już czy pojedynki będą rozgrywane w weekend czy w tygodniu ? Bo w tygodniu do późna raczej siedzieć nie moge...
Bo w słowniku nie ma nazw własnych.

Wisła, Michał, Józek, Kraków, Nil, Wołga. Itp. itd. ect. Nie ma także skrótów.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 07.09.2008 o godz. 22:38.
Odpowiedz cytując
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
 
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 07.09.2008, 23:35
Proszę....

Dzisiaj wychodząc z garażu sobie kminiłem, że może bym zorganizował znowu turniej. Obecnie nie mam jednak na to czasu. Cieszy mnie, że jednak idea nie umarła. Do tej pory graliśmy w Literaki już dwa razy. Życzę zatem powodzenia organizatorowi i wytrwałości Graczom.

A ja postoję z boku i popatrzę. Może następnym razem się dołączę.
Macie moje błogosławieństwo.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 08.09.2008, 11:34
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?p=599968

nowy temat, zapraszam do dyskusji o tunieju tam, a tutaj niech temat, zyje tak jak wczesniej wszystkimi, kurnikowymi grami
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 08.09.2008, 21:09
http://www.kurnik.pl/grupy/kurnikowcy08/ zakładamy oficjalną grupe na kurniku. Zgłaszajcie chęć do dołączenia do grupy(forum).
Odpowiedz cytując
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 12.09.2008, 15:05
Czas wracać z turnieju tym bardziej że niektóre osoby juz poodpadały (np ja co nie oznacZa że nie mam zamiaru grać pozostałych meczy) tak więc moze dzisiaj 22 kalambury
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 12.09.2008, 15:30
będzie cięzko, ale może dam rady choć na chwilę wpaść
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:44.