
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#211
|
|
no i koniec wyscigu dla Roberta ;/ ciekawe co było przyczyna, pewnie silnik...
![]() WISŁA KRAKÓW ![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2006
Offline |
#212
|
|
No i koniec...Co za pechowy weekend. Porażka Lechii, Śląska, zwycięstwo Legii i Polonii. Kubica dwa kółka przejechane i zgon. Oby limit pecha się już wyczerpał i Wisełka zwyciężyła...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#213
|
|
pozostaje liczyc na to ze lunie i przerwą wyscig
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#214
|
|
Zaczyna mi się ten sezon powolutku nudzić,nie podoba mi się to wszystko ten Kers te dyfuzory,nagle jakiś Brawn GP...Wiem że to dopiero początek ale chyba wolałem tak jak było sezon temu,były generalnie 3 teamy i reszta musiala je ścigać,wiem że równość równością ale nikt nie bronił tym słabszym pracować nad silnikami lepszymi.
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 05.04.2009 o godz. 10:18.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#215
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#216
|
|
Niestety zaliczają,dziwny wyścig dziwny ten sezon :/ Przerwali nie przerwali nie wiadomo nic..
W razie przerwania przyznają po połowie należnych punktów czyli za 1 miejsce 5pkt a nie 10 |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: WRO / JG
Offline |
#217
|
|
Zaraz powinien być restart wyścigu..
![]()
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#218
|
|
No i odwołali 1.Button 2.Krzyżak 3.Glock
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#219
|
Tak nawiasem mówiąc bardzo podoba mi się walka samochodów bez KERSu, ale z lepsza przyczepnością, z samochodami z KERSem już pare sezonów nie widziałem tak długich manewrów wyprzedzania i walk o pozycje |
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#220
|
|
Najlepszy był Räikkönen, jeszcze nic nie wiadomo czy jadą, a ten już przebrany i w ręce lodzik i coca-cola.
W sumie mu się nie dziwie, jak na okrążeniu tracił przez te opony deszczowe po 10 s. to każdemu by się nie chciało wracać na tor. A Kubica cóż, niemiecki szmelc... . Pozostaje liczyć, że za 2 tygodnie już wszystko wróci do normy i ten parch "Quick Dick" wróci na swoje miejsce czyli za Roberta.![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Czeladź
Offline |
#221
|
|
Kwik Nick to tylko tracił pozycje i nic wiecej nie robił a tu nagle 2 miejsce.Sędziowie to się bawili chyba w skoki narciarskie bo tam tez za wszelka cena próbują dokończyc zawody.
![]()
"Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły" - Kuba Błaszczykowski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#222
|
|
A jak beda liczone punkty tych którzy maja 5, 3 i 1? Bo jezeli Jensonowi odjeli polowe to im zostana dopisane odpowiednio 2.5,1.5, i 0.5?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#223
|
|
Podczas transmisji komentatorzt mówili własnie o połówkach - więc tak chyba będzie
![]() Dzielimy normalnie przez dwa. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#224
|
|
Pierwsza nieoficjalna decyzja jest taka, że tylko 5 pierwszych kierowców dostanie punkty, odpowiednio 5,4,3,2,1.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#225
|
|
To byłoby ciekawie.
Bo z transmisji wynikało, że dzielenie punktów przez 2 w wypadku nieprzejechania przez stawkę 75% przewidzianych okrążeń to jednoznaczny zapis w regulaminie. Gdyby sprawdziła się zatem Twoja wersja oznaczałoby to, ze jakiekolwiek punkty stracą kierowcy z miejsc 6,7,8 - czysta podkładka do protestów ![]() No chyba, że o czymś nie wiemy do końca, pewnie są jakieś wyjątki w regulaminie. Na pewno zyska Kubica, strata będzie troche mniejsza. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#226
|
|
Też uważam że Raikkonen był najlepszy z tym lodem i colą. I na tych okrążeniach nie tracił 10s na okrążeniu tylko 6-10s w 1 sektorze
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#227
|
|
Końcówka wyścigu to show w stylu "gwiazdy tańczą na wodzie". Na szczęscie w porę przerwali ten wyścig i nie wznowili, tak było najbezpieczniej.
Na torze dużo się działo, mieliśmy sporo ciekawych wyprzedzanek w tym z udziałem KERS. No i mnóstwo niepewności czy wreszcie spadnie deszcz czy wznowią wyścig.. Dyfuzory dziś rządziły no i Nick. Na starcie było trochę chaosu i dopiero po chwili można było wreszcie się zorietnować gdzie Kubek się podział. Potem powtórka ze startu i wszystko jasne. Chociaż po tej rozmowie Roberta z zespołem mogliśmy się tego spodziewać, ale nadzieja zawsze jest, i że mimo wszystko się ułoży. Chociaż jak ten silnik miał się zepsuć to dobrze że to zrobił dziś, bo strata punktowa do liderów będzie póki co mniejsza. Poza tym Kubek nie musiał siedzieć w zalanym bolidzie, dzięki temu się nie rozchoruje. Niektórzy kierowcy to prawdziwe chudziny także z odpornością może być różnie;-) Kimi to się tam nie przejmuje dietą, chyba był tak głodny że doszedł do wniosku że lepiej się zregenerować lodem niż wracać na tor i oczekiwać wznowienia wyścigu, co za duch walki;-) No na razie mamy dwa wyścigi w plecy, może trzeci będzie przełomowy. |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#228
|
|
Temat umarł dawno temu a właśnie Robert zdobył swoje pierwsze punkty w sezonie
![]() Co i tak uważam jest dziełem przypadku, bo sezon zmarnowany na maksa ale oczywiście powód do zadowolenia jest ![]() ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2008
Offline |
#229
|
|
Jest głosowanie na stronie http://www.torformuly1.pl/#tracks/krakow na miasto w którym ma być budowany tor f1 ,oddawajcie swoje głosy na Kraków.
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#230
|
Moim zdaniem ten sezon jest zajebiście ciekawy, mimo totalnej monotonii(od lat) bo odwrócił całkowicie status quo, ale to tylko kolejna cegiełka do tego by coś z tymi zawodami zrobić.Każdy może zdobyć mistrza jak ma konkretny bolid, tak jak nawet najlepszy kierowca świata nie zrobi nic, gdy ma słabszy. Dla mnie to trochę jak wyścigi koni gdzie dzokej się niby liczy ale tylko niby. Sport w którym 90% to maszyna a 10 człowiek moim zdaniem nie ma racji bytu , szczególnie że te wyścigi są po prostu tak monotonne że głowa mała - i nie że to się stało w tym sezonie gdzie Kubica nie jest w stanie nic zrobić tylko tak w sumie było 'od zawsze'. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline |
#231
|
|
http://sport.onet.pl/0,1248769,2016724,wiadomosc.html
BMW wycofuje się z F1! PS. ale ten sezon mają dokończyć. No, skoro oszczędzają to auta pewnie ulepszać nie będą. Robert może już iść na wakacje, a w zasadzie - szukać nowego pracodawcy. ![]()
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#232
|
|
Chciałoby się powiedzieć NARESZCIE !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#233
|
|
Alonso - Kubica w Scuderii Ferrari?
![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#234
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR
Offline |
#235
|
![]()
ANTY-RABBIN-FRONT
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#236
|
|
też zauważyłem ostatnie zdanie
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec
Offline |
#237
|
|
Trochę odbiegne od tematu, ale mam pewną informację dla fanów Roberta, którzy chcieli by go zobaczyć na torze
W moim mieście powstaje nowy tor kartingowy i takie 2 informacje z tym związane:http://www.lubliniec.info/index.php?...&nr_newsa=4648 i druga z tym związana: http://www.lubliniec.info/index.php?...&nr_newsa=4653 a gdyby ktoś był zainteresowany to daje jesze link do tego toru: www.karting.helptech.pl |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#238
|
|
fisicella z pole position i co wy na to ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#239
|
|
Robert, dzisiaj mocne punkty, ale na podium raczej bez szans. Fisichella trzeci, wygrywa Trulli.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#240
|
|
wszystko roztrzygnie sie na starcie, nie zdziwie sie jak wygra Raikkonen
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|