The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
latarnik
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 05.04.2009, 10:12
no i koniec wyscigu dla Roberta ;/ ciekawe co było przyczyna, pewnie silnik...
WISŁA KRAKÓW


Odpowiedz cytując
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 05.04.2009, 10:12
No i koniec...Co za pechowy weekend. Porażka Lechii, Śląska, zwycięstwo Legii i Polonii. Kubica dwa kółka przejechane i zgon. Oby limit pecha się już wyczerpał i Wisełka zwyciężyła...
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 05.04.2009, 10:15
pozostaje liczyc na to ze lunie i przerwą wyscig
Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 05.04.2009, 10:15
Zaczyna mi się ten sezon powolutku nudzić,nie podoba mi się to wszystko ten Kers te dyfuzory,nagle jakiś Brawn GP...Wiem że to dopiero początek ale chyba wolałem tak jak było sezon temu,były generalnie 3 teamy i reszta musiala je ścigać,wiem że równość równością ale nikt nie bronił tym słabszym pracować nad silnikami lepszymi.
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 05.04.2009 o godz. 10:18.
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 05.04.2009, 10:40
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
pozostaje liczyc na to ze lunie i przerwą wyscig
Ale co, jak przerwią wyścig to nie zaliczają zajmowanych wówczas pozycji?
Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 05.04.2009, 11:07
Niestety zaliczają,dziwny wyścig dziwny ten sezon :/ Przerwali nie przerwali nie wiadomo nic..

W razie przerwania przyznają po połowie należnych punktów czyli za 1 miejsce 5pkt a nie 10
Odpowiedz cytując
cocaine
Junior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: WRO / JG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 05.04.2009, 11:31
Zaraz powinien być restart wyścigu..
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..
Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 05.04.2009, 12:01
No i odwołali 1.Button 2.Krzyżak 3.Glock
Odpowiedz cytując
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 05.04.2009, 12:06
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Zaczyna mi się ten sezon powolutku nudzić,nie podoba mi się to wszystko ten Kers te dyfuzory,nagle jakiś Brawn GP...Wiem że to dopiero początek ale chyba wolałem tak jak było sezon temu,były generalnie 3 teamy i reszta musiala je ścigać,wiem że równość równością ale nikt nie bronił tym słabszym pracować nad silnikami lepszymi.
Nikt nie broni reszcie zespołów wyprodukować takiego dyfuzora, jak BGP, Toyota czy Williams. Mi się ten sezon podoba, jest ciekawiej, taki mały powiew świeżości. Niedługo pewnie do czołówki wrócą Ferrari, co do Mercedesa mam mieszane uczucia. Pewne jest jedno, gdyby nie pech, KUB mógłby być nawet pierwszy w klasyfikacji generalnej, no ale trudno.

Tak nawiasem mówiąc bardzo podoba mi się walka samochodów bez KERSu, ale z lepsza przyczepnością, z samochodami z KERSem już pare sezonów nie widziałem tak długich manewrów wyprzedzania i walk o pozycje
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 05.04.2009, 12:09
Najlepszy był Räikkönen, jeszcze nic nie wiadomo czy jadą, a ten już przebrany i w ręce lodzik i coca-cola. W sumie mu się nie dziwie, jak na okrążeniu tracił przez te opony deszczowe po 10 s. to każdemu by się nie chciało wracać na tor.

A Kubica cóż, niemiecki szmelc.... Pozostaje liczyć, że za 2 tygodnie już wszystko wróci do normy i ten parch "Quick Dick" wróci na swoje miejsce czyli za Roberta.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
PotiWisla
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 05.04.2009, 12:12
Kwik Nick to tylko tracił pozycje i nic wiecej nie robił a tu nagle 2 miejsce.Sędziowie to się bawili chyba w skoki narciarskie bo tam tez za wszelka cena próbują dokończyc zawody.
"Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły" - Kuba Błaszczykowski
Odpowiedz cytując
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 05.04.2009, 12:17
A jak beda liczone punkty tych którzy maja 5, 3 i 1? Bo jezeli Jensonowi odjeli polowe to im zostana dopisane odpowiednio 2.5,1.5, i 0.5?
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 05.04.2009, 12:23
Podczas transmisji komentatorzt mówili własnie o połówkach - więc tak chyba będzie
Dzielimy normalnie przez dwa.
Odpowiedz cytując
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 05.04.2009, 12:23
Pierwsza nieoficjalna decyzja jest taka, że tylko 5 pierwszych kierowców dostanie punkty, odpowiednio 5,4,3,2,1.
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 05.04.2009, 12:52
To byłoby ciekawie.
Bo z transmisji wynikało, że dzielenie punktów przez 2 w wypadku nieprzejechania przez stawkę 75% przewidzianych okrążeń to jednoznaczny zapis w regulaminie.

Gdyby sprawdziła się zatem Twoja wersja oznaczałoby to, ze jakiekolwiek punkty stracą kierowcy z miejsc 6,7,8 - czysta podkładka do protestów

No chyba, że o czymś nie wiemy do końca, pewnie są jakieś wyjątki w regulaminie. Na pewno zyska Kubica, strata będzie troche mniejsza.
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 05.04.2009, 13:08
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Najlepszy był Räikkönen, jeszcze nic nie wiadomo czy jadą, a ten już przebrany i w ręce lodzik i coca-cola. W sumie mu się nie dziwie, jak na okrążeniu tracił przez te opony deszczowe po 10 s. to każdemu by się nie chciało wracać na tor.
Też uważam że Raikkonen był najlepszy z tym lodem i colą. I na tych okrążeniach nie tracił 10s na okrążeniu tylko 6-10s w 1 sektorze
Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 05.04.2009, 14:04
Końcówka wyścigu to show w stylu "gwiazdy tańczą na wodzie". Na szczęscie w porę przerwali ten wyścig i nie wznowili, tak było najbezpieczniej.
Na torze dużo się działo, mieliśmy sporo ciekawych wyprzedzanek w tym z udziałem KERS. No i mnóstwo niepewności czy wreszcie spadnie deszcz czy wznowią wyścig.. Dyfuzory dziś rządziły no i Nick.

Na starcie było trochę chaosu i dopiero po chwili można było wreszcie się zorietnować gdzie Kubek się podział. Potem powtórka ze startu i wszystko jasne. Chociaż po tej rozmowie Roberta z zespołem mogliśmy się tego spodziewać, ale nadzieja zawsze jest, i że mimo wszystko się ułoży. Chociaż jak ten silnik miał się zepsuć to dobrze że to zrobił dziś, bo strata punktowa do liderów będzie póki co mniejsza. Poza tym Kubek nie musiał siedzieć w zalanym bolidzie, dzięki temu się nie rozchoruje. Niektórzy kierowcy to prawdziwe chudziny także z odpornością może być różnie;-) Kimi to się tam nie przejmuje dietą, chyba był tak głodny że doszedł do wniosku że lepiej się zregenerować lodem niż wracać na tor i oczekiwać wznowienia wyścigu, co za duch walki;-)

No na razie mamy dwa wyścigi w plecy, może trzeci będzie przełomowy.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 07.06.2009, 15:12
Temat umarł dawno temu a właśnie Robert zdobył swoje pierwsze punkty w sezonie

Co i tak uważam jest dziełem przypadku, bo sezon zmarnowany na maksa ale oczywiście powód do zadowolenia jest
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
mb12
Junior Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 28.07.2009, 21:23
Jest głosowanie na stronie http://www.torformuly1.pl/#tracks/krakow na miasto w którym ma być budowany tor f1 ,oddawajcie swoje głosy na Kraków.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 29.07.2009, 00:34
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Temat umarł dawno temu a właśnie Robert zdobył swoje pierwsze punkty w sezonie

Co i tak uważam jest dziełem przypadku, bo sezon zmarnowany na maksa ale oczywiście powód do zadowolenia jest
Nawet nie zauważyłem jak odgrzebałeś.
Moim zdaniem ten sezon jest zajebiście ciekawy, mimo totalnej monotonii(od lat) bo odwrócił całkowicie status quo, ale to tylko kolejna cegiełka do tego by coś z tymi zawodami zrobić.Każdy może zdobyć mistrza jak ma konkretny bolid, tak jak nawet najlepszy kierowca świata nie zrobi nic, gdy ma słabszy.
Dla mnie to trochę jak wyścigi koni gdzie dzokej się niby liczy ale tylko niby.
Sport w którym 90% to maszyna a 10 człowiek moim zdaniem nie ma racji bytu , szczególnie że te wyścigi są po prostu tak monotonne że głowa mała - i nie że to się stało w tym sezonie gdzie Kubica nie jest w stanie nic zrobić tylko tak w sumie było 'od zawsze'.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 29.07.2009, 09:13
http://sport.onet.pl/0,1248769,2016724,wiadomosc.html

BMW wycofuje się z F1!

PS. ale ten sezon mają dokończyć. No, skoro oszczędzają to auta pewnie ulepszać nie będą. Robert może już iść na wakacje, a w zasadzie - szukać nowego pracodawcy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 29.07.2009, 10:07
Chciałoby się powiedzieć NARESZCIE !!!
Odpowiedz cytując
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 29.07.2009, 10:57
Alonso - Kubica w Scuderii Ferrari?
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 29.07.2009, 11:02
killzone napisał(a):Wyświetl post
Alonso - Kubica w Scuderii Ferrari?
Super duet byłby ;D no i nie było by nie porozumień głupich
Odpowiedz cytując
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 29.07.2009, 19:51
http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Schum...l?ticaid=1878c
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 29.07.2009, 20:00
też zauważyłem ostatnie zdanie
Odpowiedz cytując
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 20.08.2009, 09:47
Trochę odbiegne od tematu, ale mam pewną informację dla fanów Roberta, którzy chcieli by go zobaczyć na torze W moim mieście powstaje nowy tor kartingowy i takie 2 informacje z tym związane:
http://www.lubliniec.info/index.php?...&nr_newsa=4648
i druga z tym związana:
http://www.lubliniec.info/index.php?...&nr_newsa=4653
a gdyby ktoś był zainteresowany to daje jesze link do tego toru:
www.karting.helptech.pl
Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 30.08.2009, 11:35
fisicella z pole position i co wy na to ?
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 30.08.2009, 12:03
Robert, dzisiaj mocne punkty, ale na podium raczej bez szans. Fisichella trzeci, wygrywa Trulli.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 30.08.2009, 12:11
wszystko roztrzygnie sie na starcie, nie zdziwie sie jak wygra Raikkonen
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:15.