The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 10.05.2014, 13:31
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Rzeźniczak nie zagrywał do Gurriera, piłka odbiła się od niego. Spalony ewidentny. Szukaj dalej teorii spiskowych. "Spalony" Sagana to normalnie przekręt stulecia. Byś się nie ośmieszał.
Logika pierwszorzędna. Rzeźniczak nie potrafi opanować piłki i zagrywa w stronę Guerriera. Nie był nastrzelony z bliskiej odległości, tłumaczenie głupie w mojej ocenie. Spalony Sagana i tak pewnie większy niż Brożka na Łazienkowskiej w poprzedniej rundzie.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 10.05.2014, 16:19
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Logika pierwszorzędna. Rzeźniczak nie potrafi opanować piłki i zagrywa w stronę Guerriera. Nie był nastrzelony z bliskiej odległości, tłumaczenie głupie w mojej ocenie. Spalony Sagana i tak pewnie większy niż Brożka na Łazienkowskiej w poprzedniej rundzie.
Ale Brożek naciskał obrońcę i wymusił błąd... więc jego spalony
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 10.05.2014, 16:34
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Logika pierwszorzędna. Rzeźniczak nie potrafi opanować piłki i zagrywa w stronę Guerriera. Nie był nastrzelony z bliskiej odległości, tłumaczenie głupie w mojej ocenie. Spalony Sagana i tak pewnie większy niż Brożka na Łazienkowskiej w poprzedniej rundzie.
Ale podanie na spalony bylo duzo wczesniej. Wislak podawal dluga pilke i w tym momencie byl spalony. Dotkniecie przez Rzezniczaka w mysl przepisow nie ma znaczenia.
Dokladnie taka sytuacja jest uwzgledniona w przepisach
http://www.fifa.com/mm/document/foot...%5fneutral.pdf
strona 118 PDFa
Ostatnio edytowane przez bódyń : 10.05.2014 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 10.05.2014, 17:38
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Ale podanie na spalony bylo duzo wczesniej. Wislak podawal dluga pilke i w tym momencie byl spalony. Dotkniecie przez Rzezniczaka w mysl przepisow nie ma znaczenia.
Dokladnie taka sytuacja jest uwzgledniona w przepisach
http://www.fifa.com/mm/document/foot...%5fneutral.pdf
Ja myślę, że w tej sytuacji też powinno się promować grę ofensywną... tak jak było z bramką Sagana...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 10.05.2014, 18:40
arti napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę, że w tej sytuacji też powinno się promować grę ofensywną... tak jak było z bramką Sagana...
wypowiadał sie chyba kiedyś Stępniewski że nie ma czegoś takiego jak promowanie gry ofensywnej

Imho : w meczu sędziowanie ok.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 10.05.2014, 13:31
juz nie zwalajcie na sedziego , akurat prowadzil zawody fajnie, bez zbednego gwizdania kazdego : AŁA, i machania rekami ( zwlaszcza legionistow) , po prostu Legia rozpieprzyla w pyl najgorsza druzyne extraklasy od punktu pikarskiego po organizacyjny, wrecz mam beke z Legii ze wczoraj nie zapakowala przynajmniej z 8 sztuk , bo na 90 minut wybijanek, dlugich dzid do nikogo i ogolnej kompromitacji to 5 x na 90 minut to i tak malo ......nie zwalajmy winy na sedziego , popatrzymy na ta Wislacka tragedie ktora rozciaga sie od zawodnikow, po gre, pomysl, trenera, organizacje klubu - rzadzacych Nia dyletantow po wlasciciela klubu ....to jest obraz nedzy i rozpaczy, mysle ze przy takim scisku w gru[ie spadkowej to o utrzymanie trzeba by grac do konca ....chyba nawet gracze Legii wiedzieli ze graj z Zywym Trupem i zgliszczami dawnej potegi polskiej pilki ligowej ....to juz Koniec Jazdy Bialej Gwiazdy na dluzszy czas ( do kiedy nie zmieni sie jej wlasciciel)
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 10.05.2014 o godz. 13:34.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 10.05.2014, 14:21
Nie kompromitujcie sie.

Przegraliśmy bo byliśmy sześć razy słabsi, żadne teorie spiskowe tu nie pomogą. Wczoraj poznaliśmy różnicę pomiedzy klubem zarzązanym profesjonalnie przez poukładanego gościa i klubem zarządzanym przez amatorów. Tyle.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 10.05.2014, 16:41
przestancie sie juz kompromitowac tym spalonym ....gdyby, gdyby , ...a moze gdyby zaliczono bramke to legionisci by sie spieli i dali nam 7 sztuk i bylaby rzeznia, a tak to byl "tylko" wpie..do" l .... a tak powaznie to spalony byl., a nawet gdyby nie to w kazdym meczu sa takie sytuacjie
Odpowiedz cytując
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 10.05.2014, 16:54
Wszyscy się skupili na Guerierze pomijając Brożka, który także jest w momencie podania za linią obrony i bierze czynny udział w akcji(tuż przed dotknięciem piłki prze Rzeźniczaka dochodzi między nimi do walki ciałem).
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 10.05.2014, 16:57
Po co sędziowie czekają z odgwizdaniem spalonego aż do momentu dotknięcia przez zawodnika piłki?
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.05.2014, 17:05
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Po co sędziowie czekają z odgwizdaniem spalonego aż do momentu dotknięcia przez zawodnika piłki?
Taki wymyślono przepis ze w tym czasie może jakiś inny zawodnik dobiegnac do pilki ,chociaż w niektórych sytuacjach to jest idiotyczne a sa i sędziowie którzy wcale nie czekaja...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 10.05.2014, 17:30
Nie ma co gdybać... równie dobrze, gdyby Wisła miała pełną kadrę i nie musiała wystawiać amatorów w meczu... gdyby... wpierdziel zasłużony może ktoś oprzytomnieje dzięki temu.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 10.05.2014, 18:59
Zapomnijmy o tym meczu tak jak zapomnieliśmy o 5:1 sprzed 9 lat, a Legia o 4:0 sprzed 4 lat. Wiadomo - ciężko na sercu, ale tak to już niestety w życiu bywa - nie zawsze jest kolorowo.

Od wielu lat kocham Wisłę i po takich meczach tylko się w tym przekonaniu utwierdzam. JJJBG!!!
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 10.05.2014, 19:11
hawaiisurfer napisał(a):Wyświetl post
Zapomnijmy o tym meczu tak jak zapomnieliśmy o 5:1 sprzed 9 lat
Zapomnimy szybciutko, już za tydzień będziemy się przejmować kolejnym wpier....
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 10.05.2014, 20:45
hawaiisurfer napisał(a):Wyświetl post
Zapomnijmy o tym meczu tak jak zapomnieliśmy o 5:1 sprzed 9 lat, a Legia o 4:0 sprzed 4 lat. Wiadomo - ciężko na sercu, ale tak to już niestety w życiu bywa - nie zawsze jest kolorowo.

Od wielu lat kocham Wisłę i po takich meczach tylko się w tym przekonaniu utwierdzam. JJJBG!!!
Takie mecze na zawsze zostają w pamięci i nie można ich zapomnieć. Inaczej patrzę na wczorajszy, bo zdaję sobie sprawę jaki mamy skład. Ale porażek na Łazienkowskiej z 2003 i 2005 nie można zapomnieć. Mieliśmy wtedy lepsza drużynę niż legia, ale nasze gwiazdki nie podeszły do tych meczów z należytym zaangażowaniem.
Mecze z najmocniejszymi mamy za sobą. Teraz czekają nas spotkania z drużynami, które teoretycznie są w naszym zasięgu. Co oczywiście niczego nie przesądza, a świadczą o tym najlepiej nasze ostatnie mecze z dołem tabeli.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 10.05.2014, 20:55
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
Takie mecze na zawsze zostają w pamięci i nie można ich zapomnieć. Inaczej patrzę na wczorajszy, bo zdaję sobie sprawę jaki mamy skład. Ale porażek na Łazienkowskiej z 2003 i 2005 .
Szczerze? Zapomniałem o tych meczach dopóki o nich nie wspomniałeś. Mecz jak każdy pójdzie w zapomnienie po czasie, nie był to mecz nawet rangi finału PP, ot ligowy mecz.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 10.05.2014, 21:36
Piłkarze Wisły zostali w tym meczu zgwałceni we wszystkie otwory. A po meczu sprawiali wrażenie, jakby liczyli, że po tych wszystkich numerkach piłkarzom Legii się spodobało i zadzwonią?

Smuda przy okazji jak zdarzy mu się wygrać to triumfuje, a jak przegrywa od razu ma gotową gadkę, że nie ma kim grać. OK, skład ma drewna i papy, ale po kiego grzyba taktyka na ten mecz była taka, że dwie pierwsze bramki dostaliśmy z kontry? Cały czas jak Legia atakowała było 2 na 2, w na 3 i był smród. To się musiało tak skończyć przy Nalepie i Czekaju. Z resztą w każdym elemencie byli lepsi: odcięli nam szybkie skrzydła, wygrał z nami fizycznie środek, zneutralizowali Brożka, a obrona obsrała sobie zbroję jeszcze przed meczem.

Nawet za czasów przed Tele-Foniką (kto pamięta ten wie) była bieda, drużyna broniła się przed spadkiem, w każdym meczy męczyliśmy się o choćby punkt, ale jak przychodził mecz z Legią żaden trener nam nie .......ił że nie ma kim grać, a już na pewno nikt nie dostawał takich grupen-sex wiperd..ol. Patrzysz na to i znów po raz n-ty w tym sezonie Ci wstyd kto Cię reprezentuje. I co z tego, że byli w składzie kumaci goście, skoro są źle przygotowani fizycznie do rundy, albo taktycznie na ten mecz ustawieni, albo mentalnie zostali w domu, albo piłkarsko nadają się na Pinczowy i Buska-Zdroje.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:41.