
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#181
|
|
Markusik, twoja wizja hiszpańskiej Wisły im. Alvaro Ratona skompromitowała się ostatecznie na wiosnę.
Zaskroniec pod przymusem podjął spóźnione decyzje o zakończeniu tego burdelu. Kończ waść, wstydu oszczędź. A twoich bredni o polityce nawet nie wypada komentować, zwłaszcza po tym co się w Polsce wyprawiało przez osiem lat 2015-2023. Czasy PRL-u były nam narzucone przez tych, którzy oddali nas w ręce Stalina na skutek decyzji podjętych na podstawie losów drugiej wojny światowej. Co my mogliśmy zrobić jako malutcy? I tak skończyliśmy o wiele lepiej niż Ukraina, Białoruś, itp. Urban zrobił dużo dobrego po 1989 r. w kontekście walki z pedofilią w kościele, ale jak wiadomo to temat tabu. A tymczasem poczytaj sobie o najbardziej skompromitowanym Jędraszewskim, który za tuszowanie pedofila Paetza był nagradzany kolejnymi awansami.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 01.08.2024 o godz. 11:38.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#182
|
|
To jest temat meczony, admin niech ogarnie całą hołotę jak powyżej.
Ile razy trzeba prosić, żeby ktoś się zajął tym forum? ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Offline |
#183
|
|
A ile razy trzeba powtarzać, że jest jeden (emerytowany) admin i nikt inny nie ma konta / uprawnień
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#184
|
|
Wybierzcie mnie na prezydenta tego lasu.
Znaczy admina forum. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#185
|
|
Łatwiej byłoby założyć nowe forum
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#186
|
|
te nowe skrzydlaki są zgłoszone do ligi?
![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#187
|
|
Oni nie są gotowi do gry
A jeszcze tydzień temu czytałem tutaj, że okienko wygląda sensownie, bo w końcu sprowadzamy gości grających ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#188
|
|
Są zgłoszone do ligi i bardzo prawdopodobne, że przynajmniej jeden (Kiss) znajdzie się na ławie ze zniczem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#189
|
|
Przy tak wąskiej kadrze i grze co 3 dni to będzie dziwne jeśli Kiss nie wejdzie od początku, a Duarte z ławki.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|