lucker napisał(a):

|
Wisla zagrała bardzo poprawnie. Nowi zawodnicy na plus. Ale to był dopiero pierwszy mecz. Dajmy się wykazać. A nie róbmy z nich bogów że Skowronkiem na czele. Bo potem przyjdzie kryzys, kartki, kontuzje i będzie jak ze Stolarczyk iem. Gimbaza dojdzie do głosu. Panowie, szanujmy się nawzajem, naszych piłkarzy oraz pracowników klubu. Mod, niech usuwa posty gimbazy. Dyskutujemy merytorycznie, a nie uwlaczamy naszym.
|
Zawsze pisze po dobrym meczu, aby schłodzić penisy, bo potem może przyjść taki mecz jak np z ... Zagłębiem i będzie kolejna skrajność czyli płacz.
Oczywiście trzeba docenić gre i optymistycznie patrzeć w przyszłość, ale nie pisać bzdury o górnej ósemce po jednym dobrym spotkaniu. Jak wygramy 2 z 3 najbliższych meczów to będzie bardzo dobrze.