Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, 08-02-2020, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10256)

Arkadiusz.Czerepach 22.01.2020 11:20

[XXI kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, 08-02-2020, 20:00
 
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/99JB30G75Q/1.jpg

Aktualna tabela:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/99JB30G75Q/2.jpg

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/99JB30G75Q/3.jpg


A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/99JB30G75Q/4.jpg

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

ramzes190 22.01.2020 11:25

Niby jagiellonia w tym sezonie slabo ale dalej myślę że będzie cieżko chociażby o punkt, ale liczę, że przynajmniej pokażemy jakąś jakość , szczególnie nowi gracze. Liczę na dobry prognostyk na tą rundę.

Adenalix 22.01.2020 14:50

Z całym szacunkiem trzeba to wygrać, wyszarpać choćby styl był zły. Może być murowanie bramki i jeden stały fragment gry. Porażka w pierwszym meczu to piach w nasze trybiki, a bardzo ważnym czynnikiem sukcesu w tej rundzie będzie pewność siebie. Mam poczucie, że zaczynamy kluczowym spotkaniem. Jagiellonia ma dużo szybkich, ruchliwych zawodników, szczególnie na skrzydłach, dlatego mam nadzieję, że sprawa ze Sławomirem jeszcze nie upadła.

ramzes190 22.01.2020 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1549607)
Z całym szacunkiem trzeba to wygrać, wyszarpać choćby styl był zły. Może być murowanie bramki i jeden stały fragment gry. Porażka w pierwszym meczu to piach w nasze trybiki, a bardzo ważnym czynnikiem sukcesu w tej rundzie będzie pewność siebie. Mam poczucie, że zaczynamy kluczowym spotkaniem. Jagiellonia ma dużo szybkich, ruchliwych zawodników, szczególnie na skrzydłach, dlatego mam nadzieję, że sprawa ze Sławomirem jeszcze nie upadła.

Jagiellonia ma szybkich skrzydlowych wiec my potrzebujemy szybkiego jezdzca bez glowy czy solidnego szybkiego obroncy?

AS82 22.01.2020 17:13

Najgorsze jest to ze Jaga ma nowego trenera wiec wszyscy bedą chcieli pokazac

kbr 22.01.2020 18:37

Problem polega na tym, że początek rundy zwykle jest dla nas ciężki, a tutaj nie ma już marginesu błędu. Styl jest kompletnie nieistotny, liczą się tylko punkty.

pawlozm 23.01.2020 10:47

Inny wynik niż zwycięstwo w pierwszym meczu nie wchodzi w grę. Nie ma nawet o czym gadać, wyraźnie mówią o tym trenerzy i piłkarze, przygotowania są tak ułożone, ze już od pierwszego meczu ma być max forma. Wyniki teraz będą najważniejsze i już od pierwszego meczu musimy punktować.
Mądrzejsi będziemy na pewno za dwa tygodnie na 2 dni przed meczem, ale już teraz wiadome jest, że ten mecz należy po prostu wygrać.

brylant17 23.01.2020 20:00

Z Jagiellonii odchodzą kolejni piłkarze po Guilherme i Klimali blisko odejścia jest Imaz

wolfy 24.01.2020 03:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ramzes190 (Post 1549604)
Niby jagiellonia w tym sezonie slabo ale dalej myślę że będzie cieżko chociażby o punkt, ale liczę, że przynajmniej pokażemy jakąś jakość , szczególnie nowi gracze. Liczę na dobry prognostyk na tą rundę.

Bez jaj. Pomijając ciągłe osłabianie przez nich składu w tej lidze nie ma drużyn poza zasięgiem dla nikogo. A już na pewno nie jest taką grająca w kratkę Jagiellonia.
Dla nas żaden mecz nie będzie spacerkiem, chyba że nam przyfarci na początku, wpadną bramki i przeciwnik siądzie psychicznie, ale w każdym meczu musimy starać się wyszarpać trzy punkty.
I na to liczę, może być po 90 minutach lagowania i bramce z dupy.

Szneka 24.01.2020 08:09

Jagiellonia to jest fenomen. Kasa jest piłkarze są a wyników brak. Poszła plota że Saudyjczycy chcieli Imaza za 1 mln dolarów ale zostali odrzuceni. Marzy mi się jeszcze Jego gra w naszych barwach.

Ogryzek 24.01.2020 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1549628)
Jagiellonia to jest fenomen. Kasa jest piłkarze są a wyników brak. Poszła plota że Saudyjczycy chcieli Imaza za 1 mln dolarów ale zostali odrzuceni. Marzy mi się jeszcze Jego gra w naszych barwach.

Jaga teraz mocno przebudowuje zespół. To nasza szansa.Odeszli lub zaraz odeją Klimala, Guilerme, Romańczuk. Mają za to nowego, podobno dobrego trenera. Liczę na punkty w tym meczu.

wolfy 24.01.2020 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1549628)
Jagiellonia to jest fenomen. Kasa jest piłkarze są a wyników brak. Poszła plota że Saudyjczycy chcieli Imaza za 1 mln dolarów ale zostali odrzuceni. Marzy mi się jeszcze Jego gra w naszych barwach.

Na Imaza w Wiśle (którego sporo osób tutaj wyzywało btw) nie liczyłbym. Zanim się odkręcimy finansowo to on może nawet zakończyć karierę.

Problemy w Jagielloni to przede wszystkim piłkarze mający wywalone na wyniki, z ichniejszą "grupą imprezową" na czele, plus brak presji kibiców. Naprawdę nic nowego ani szokującego, zbieranina przyzwoitych kopaczy bez ambicji (Ci ambitniejsi wieją przy pierwszej okazji), za to b. dobrze (jak na ligę) opłacanych. To samo wielokrotnie przerabiali w Zagłebiu Lubin i Cracovii. Mieli tam już jedną czystkę ale jak widać nie pomogło... Tam jest jednak potrzebny taki Probierz który będzie ich krótko trzymał za mordę. Mamrot to nie jest zły trener, raczej za dobry człowiek na takie towarzystwo.

Co nie zmienia faktu że nie połozą się na boisku, trzeba będzie punkty wyszarpać. Ale są w zasięgu, najważniejsze to zagrać bardzo dobrze w obronie.

cygan 24.01.2020 14:09

WISLACY pelna mobilizacja na trybunach minimum 20 tys i sGLOSNY DOPING poniesie WISELKE do zwyciestwa a potem to juz NIC NASZEJ WISLY nie ZATRZYMA !!

petred 24.01.2020 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ramzes190 (Post 1549604)
Niby jagiellonia w tym sezonie slabo ale dalej myślę że będzie cieżko chociażby o punkt, ale liczę, że przynajmniej pokażemy jakąś jakość , szczególnie nowi gracze. Liczę na dobry prognostyk na tą rundę.

Czyli co, najlepiej odpuścić wszystkie mecze? Jak z Jagą grając u siebie o życie myślisz, że będzie ciężko o punkt to serio chyba nie ma sensu grać w pozostałych meczach. Bo niby z kim i gdzie mamy zdobywać te punkty. Jak Skowronek nie spieprzy przygotowań to z tego co mówi sztab to z najwyższą formą celują już w pierwszy mecz. Kryzys ma przyjść na ostatni tydzięń zgrupowania w turcji. Potem ma być petarda i mam nadzieje że będzie. Ja wierzę, że w tym meczu będą 3 punkty. Dlaczego tak myślę? Bo muszą być!

Wiktor_KRK 25.01.2020 11:18

Bardzo możliwe, że szeregi Jagi już lada moment opuści... Jesus Imaz. Jeśli najlepszy napastnik opuści rywala przed pierwszym meczem w 2020 to to będzie dobra wiadomość, bo będzie łatwiej o punkty, a dobry początek po przerwie zimowej to szalenie ważna sprawa.

https://www.meczyki.pl/newsy/jesus-i...pana-/134977-n

Książę Palownik 25.01.2020 12:24

Panowie, nie ma co pier***ć farmazonów, że z "JAgą to będzie ciężko choćby o punkt." Jeśli wszyscy kluczowi piłkarze Wisły będą zdrowi, to jeden punkt to jest minimum. I tyle, bez gadania.

tomasz_19 28.01.2020 12:51

Książę właśnie JEŚLI będą zdrowi, a wiadomo jak jest ze zdrowiem Bashy, Błaszczykowskiego, Brożka, Burligi... Nie wiadomo też jak szybko nowi zgrają się z resztą. Ja byłbym zadowolony z remisu bo on jak najbardziej jest do osiągnięcia.

Karherop 28.01.2020 13:27

Jeśli mamy wygrać z Jagiellonia to właśnie na inauguracje. Miejmy nadzieję że przeżyjemy deja vu z sezonu pod wiosenna wodzą Kiko, który również startował rundę od meczu z Jaga i zakończonczyl go zwycięstwem.

Remis na dobrą sprawę nic nam nie daje. My tak naprawdę musimy wejsc skoncentrowani od pierwszego meczu. Jagiellonia to o tyle dobry rywal, bo jednak dostał dwóch poważnych osłabień i będzie kadrowo słabszy niż na jesieni.

O skład może pokusze się kilka dni przed inauguracja, na razie to swoiste wróżenie z fusów.

1q2 28.01.2020 14:38

Trzeba zacząć jak się skończyło , tylko kto tam u nas będzie grał?

pawlozm 30.01.2020 11:57

Skład na Jagę:
Buchalik - Sadlok, Hebert, Klemenz, Burliga - Wojtkowski, Basha, Żukow, Savicevic, Błaszczykowski - Brożek

Wojtator 30.01.2020 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1549693)
Skład na Jagę:
Buchalik - Sadlok, Hebert, Klemenz, Burliga - Wojtkowski, Basha, Żukow, Savicevic, Błaszczykowski - Brożek

Wojtkowski nie powącha murawy już u nas.

pawlozm 30.01.2020 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtator (Post 1549694)
Wojtkowski nie powącha murawy już u nas.

Ja sądzę, że wyjdzie w podstawie na Jagę, a w tej rundzie da sporo dobrego. Zobaczymy.

majkelson777 30.01.2020 19:24

Przecież to oczywiste, że wszystko zależy od tego czy i o ile Pawłowski będzie odstawał od rywali do miejsca w składzie. Jeśli o sporo to Wojo na bojo, bo nie widzę kandydata na młodzieżowca spoza tej dwójki.

Buksa pewnie będzie max 30 minut grywał, Hołownia na razie niewiadomą.

lucker 30.01.2020 23:18

Myślę że to zależy od Pawłowskiego. Pokazał, że ma spory potencjał. Jeśli na zgrupowaniu również prezentował się solidnie na tle nowych zawodników, to moim zdaniem w tej rundzie to on będzie naszym podstawowym młodzieżowcem.

swiety37 31.01.2020 08:16

A ja uważam, że Skowronek chce mieć mocny środek pomocy, dlatego też wciska Wojtkowskiego kosztem Maka na skrzydło by za Pawłowskiego mógł ktoś starszy grać.

tomasz_19 31.01.2020 09:20

Myślę, że Skowronek nie odważy się zrobić wielkich zmian na Jage, zagra pewnie ten sam garnitur co w meczu z ŁKS. Jedyną zmianą może być Hebert za Janickiego.
Aaa... zapomniałbym! Jeśli Airam przyjdzie do nas to pewnie wskoczy za Brożka. Tyle... liczę na 3 pkt i marsz w górę tabeli.

Buchalik
Burliga Klemenz Hebert Sadlok
Błaszczykowski Basha Pawłowski Mak
Chuca
Brożek/Cabrera

Snow 31.01.2020 11:38

Według mnie, bedzie:


Buchalik
Burliga - Klemenz - Hebert - Sadlok
Kuba - Zhukov - Basha - Wojo
Chuka
Brozek

pawlozm 31.01.2020 12:56

A według mnie tak:
Buchalik
Burliga - Klemenz - Hebert - Sadlok
Kuba - Zhukov - Basha - Wojo
Savicevic
Brozek

Czuje, że jednak wyjdzie Vukan. Natomiast Chuca będzie pierwszy do wejscia z ławki na środek pola.
Co do Cabrery (jeśli faktycznie go podpiszemy) to na raczj na Jage nie będzie jeszcze bray pod uwagę, a juz nie wierzę że do 11 wskoczy.

Konrad. 01.02.2020 16:52

Jakby ktoś szukał wymówki, bo "żona chce do kina", "córka robi urodziny" itp, wrzucę swój plan na sobotę:


0.00-10.00 - praca
10.00-14.00 jazda samochodem z pracy na lotnisko
18.40 : ladowanie w katowicach - przejazd autem na reymonta.
20.00 - mecz przy Reymonta

6.00 powrót do anglii.


https://zapodaj.net/images/7ecca3eb5dd09.jpg

Także pełna mobilizacja, nie .......ić o "urodzinach cioci", tylko wszyscy na stadion!





https://zapodaj.net/images/7ecca3eb5dd09.jpg

JAN ZEMBRZYCKI 02.02.2020 00:19

Według mnie ...........komplet bez wymówek!!.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl