
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#151
|
|
brawo Głowa i Paweł.
![]()
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada! |
|
|
|
Member
Od: 11.2009
Skąd: Złocień
Offline |
#152
|
|
jeeeeeeeest!!!!!!!!!!1
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: Królestwo Dębniki
Offline |
#153
|
|
o ****A JUZ 2 polowa? wydupcam przed telewizor
![]()
-Ale panie Franku...
-****a won! Wypierdalaj!...Panie Franku.. Matoł XxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXx XxXxXxXxXx http://www.youtube.com/watch?v=IT86Y...elated&search= Banjo Boy is godlike >.<
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#154
|
|
Oczywiscie. Dlatego Boguski nie potrafi przyjac krotko pilki, dlatego Malecki ma klopoty z krotkim prowadzeniem pilki, dlatego Alvarez nie potrafi pilki dosrodkowac...itd, itd...mozna wymieniac...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#155
|
|
Cytat:
Zaczne ich krytykowac, gdy trzeba będzie |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#156
|
|
Brawo Brozinho ,2 gol ze spalonego
Hristov moglby wejsc za Boguskiego |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#157
|
|
Skeba, weź jeszcze po nich pojedź bo ja chce kolejnych goli
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#158
|
|
No qźwa teraz będzie .......enie że sędziowie nam sprzyjają :/
![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#159
|
|
OK, Jirsak dostał ż. kartkę - będzie mógł zagrać z Legią
Jeszcze Marcelo w kolejce. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#160
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#161
|
A widziałeś jakąś różnice w meczu z Polonią? (Z Lechem o wiele lepszy był pierwszy mecz za kadencji Skorży.) Widze, że jak po dwóch ekstra tygodniach pracy z Heniem drużyna gra taką samą chujnie jak grała, to zaczyna się zaklinanie rzeczywistości... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#162
|
|
Nie narzekać! Jest progres, wolę oglądać taką chujnię ale z bramkami niż bez nich jak to bywało w tej rundzie. Chodzi o wypunktowanie rywala a nie piękny styl. Styl i zaangażowanie pokazaliśmy w meczu z Barceloną Wschodu. Nie da się grać pięknie i na pełnych obrotach co 3 dni.
![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#163
|
|
Kasperczak powinien wpuścic Ba ,żeby nie miał drugiej....
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#164
|
|
Cytat:
Kirm, nic nie dała jego zmiana. Na razie bez polotu Odnośnie sędziów - dwie bramki ze spalonego, trochę wypaczł wynik, ale ja się tym zupełnie nie przejmuje ![]() Jak nie raz nas robili w balona, to nikt nic nie mówił |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#165
|
Dlatego cieszę się z tych spalonych, może niektórym zamknie to mordy na przyszłość Widać bowiem, że nam też czasem "pomagają" ... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#166
|
|
Z tym spalonym Brożka przy 2:1 bym nie przesadzał. Ciekawe co Szostek będzie mówił w szybkiej piłce, ostatnio twierdził żeby puszczać takie sytuacje, to nie był nawet 0,5 metrowy spalony
![]()
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#167
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#168
|
|
Cytat z relacji live: "Po drugim golu dla Wisły lecą bluzgi na sędziego. Uzasadnione...". Przecież to stykówka, preferencja przez sędziego ofensywnego stylu gry. Goool 1:3
![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#169
|
|
Narzekajcie dalej nie daje sie czytac waszego belkotu tu. Tak Kur.wa zdjac Brożka ja nie wiem co to za debile tu pisza na tym forum. Wstyd. "Kibice" ****a!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Kraków Południowy
Offline |
#170
|
|
Ekstra!!! Trójeczka!!!Powiem Wam, że to wykończenie Rafała było przekozackie
![]()
"...Przed meczem fani obu drużyn śpiewają swoje klubowe hymny ;kibice Wisły: Jak długo na Wawelu, kibice Cracovii: Wisła to *****..."
|
|
|
|
Member
Od: 11.2009
Skąd: Złocień
Offline |
#171
|
|
brawo Brożek , Boguski - zwracam honor
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#172
|
|
3-1 brawo,ale gra nadal bardzo słaba
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#173
|
|
|
Cytat:
Cytat:
, co pokrytykuje to pare minut po bramka pada. |
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#174
|
|
17-latek z Gliwic nie błyszczy, 3:1 i chyba można dopisać trzy punkty Wiśle.
|
|
|
|
Member
Od: 10.2009
Offline |
#175
|
|
a na canal+ zaloba... ha ha ha ciul roslon od razu minute ciszy odprawil po golu, do boju Wiselko!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#176
|
|
I o to chodzi, skuteczność przede wszystkim. Jedziemy z nimi do końca.
![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#177
|
|
Nie ogarniam tego. W każdej lidze + powtarzają jak amen w pacierzu żeby promować ofensywny futbol i puszczać takie sytuacje, a teraz Brożek wystawił może 1/3 buta za tą linię i już mówią o katastrofalnym błędzie sędziego.
|
|
|
|
Banita
Od: 09.2007
Offline |
#178
|
|
Brożek się rozkręca i won od niego . Bardzo dobrze że Kasperczak wpuścił Kirma widać że "działa"
|
|
|
|
Member
Od: 10.2009
Offline |
#179
|
|
Kasper ma zmysl do zmiennikow, potrafi odmienic losy meczu robiac zmiany, oby tak czesciej
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#180
|
|
Bardzo słaba? To chyba dziwnie pojmujesz znaczenie słowa 'słaby'. W skali 0-10 'bardzo słabo' to pewnie jakieś 1-2, Wisła gra lepiej (ja bym dał 5,5).
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|