
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#151
|
Siłą go wziąść nie mogą (jak chyba sugerujesz), co najwyżej mogą muy sprawę w sądzię założyć... ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#152
|
|
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...e_ostatni.html
OBY TUSK DOTRZYMAL SLOWA A NIE CZEKAL DO 2010.... INACZEJ BEDE GLOSOWAL NA LEWICE ALBO WCALE !! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Malbork
Offline |
#153
|
a co do tego czy nie mogą wziąć siłą, to pewny jesteś? no mi się wydaje, że jest to jego obowiązkiem stawić się na wezwanie, tym bardziej "nie takie zwykłe wezwanie (...) tylko jakieś wyjebane pismo". czyli nie spełnia obowiązku wobec państwa to chyba mogą go doprowadzić siłą? czy nie? nic nie twierdze, bo na prawdę nie wiem. pytam tylko ![]() pozdro ![]()
Tylko Pomka!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#154
|
Może odmówić pełnienia służby, i wtedy zakłada mu się sprawę i odpowiednio karze więzieniem czy tam grzywną... ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?
Offline |
#155
|
|
Kumpel miał kiedyś jaja związane z taki olewaniem WKU, kiedyś jak za picie w miejscu publicznym policja chciała mu wlepić mandat to po sprawdzeniu danych osobowych okazało się że jest poszukiwany
i jak się potem okazało powodem ścigania było właśnie unikanie służby wojskowej, miał jakąś sprawę w sądzie ale chyba się wszystko po kościach jakoś rozeszło... chodź teraz jest zagranicą ![]() ![]()
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..." |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Malbork
Offline |
#156
|
a tak poza tym, to na prawdę nie rozumiem, czy na prawdę warte jest te całe unikanie. no ale jak tam wolicie byle do grudnia dla Was ![]() pozdro ![]()
Tylko Pomka!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#157
|
|
Racja, ale boje sie ze to sie nie uda.... jesli sie jednak uda to glosuje na PO do konca moich dni
! |
|
|
|
Member
Od: 11.2006
Skąd: Qrdwanów
Offline |
#158
|
|
I jak tam panowie? Dzisiaj 4 grudnia. Podobno ostatnio pobór. Ma ktoś jakieś info?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#159
|
|
narazie cisza ale ja ich po.......ilem nawet nie zanosilem swistka ze sie na studia dostalem
![]() ![]()
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#160
|
|
Dzisiaj na TVP i TVN 24 POSEL KALISZ MOWIL ZE OFICJALNIE DZIS POBOR ZOSTAJE ZAWIESZONY, ALE DECYZJA DLA TYCH KTORZY SIE MIGALI ZAPADNIE JUTRO! WIEC PANOWIE,,, brrr...!!! OBY BYLO DOBRZE
!![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#161
|
|
Powiedzial ze musza byc fair w stosunku do tych ktorzy sie nie migali od wojska i ze jutro zostanie podjeta decyzja co do tych co sie migali
!!!![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Member
Od: 11.2006
Skąd: Qrdwanów
Offline |
#162
|
|
Hmm a co masz na myśli pisząc "migali"?
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#163
|
![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#164
|
|
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...wojskowej.html
Dzieki Ci Bogus;] Nie spodziewalem sie ze dozyje czasow w ktorych jakikolwiek rzad, zrobi cos , by 'zylo mi sie lepiej';p a jednak. I pomyslec ze te mendy w zmowie z urzedasami - przez ostatnie pol roku robily wszystko, by mnie, starca udupic. Lacznie z nasylaniem na mnie psow - to akurat rok temu bylo , probami wymeldowania - czy udanymi ,dowiem sie niebawem, wysylaniem listow do rodzicow, w tym matki mieszkajacej poza krakowem, wezwaniami dla nich - ustanowieniem mi kuratora itp. Nie chce sie narazac na niepotrzebne sankcje na forum ale chyba wszyscy sie domyslacie co i gdzie bym im wszystkim proponowal, by se wsadzili. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#166
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#167
|
|
KONIEC!
![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#168
|
|
Przy rejestracji dostawało się taką karteczkę...
Co ja mam zrobić jak ją zgubiłem? :( |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#169
|
|
Koniec juz nastapil czy dopiero od 1 stycznia ?
![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#170
|
|
Tak to juz koniec,masz z resztą to napisane parę postów wyżej...
|
|
|
|
Member
Od: 11.2006
Skąd: Qrdwanów
Offline |
#171
|
|
To już jest koniec... nie ma już nic... możemy iść...
![]() |
|
|
|
Member
Od: 05.2008
Offline |
#172
|
|
Witam , byłem na rejestracji w październiku , mam takie pytanie jak nie ma już poboru to dostanę wezwanie na komisję lekarską , muszę się na nią stawiać ?, w styczniu albo lutym bo tak to przeważnie wypada ? Takie pytanie z ciekawości . pozdro i dzięki z góry za odpowiedź
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#173
|
Z tego co kojarzę taka niemiła pani mówiła mi wówczas, iż takowe wezwanie rzekomo winienem dostać i że gdyby mi się z maturą pokrywało, to żebym szybko zgłosił ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Offline |
#174
|
|
Na komisje lekarską trzeba sie zgłosic w celu przyznania kategorii. Kategorie bedą cały czas przyznawane, zawieszone są tylko wcielenia do armii. Ostatni pobór poszedł w grudniu do wojska także nie macie się co bac
ja odpękałem wojsko i jestem zadowolony bo teraz mam dobra prace Powód: ostatnie wcielenie ;)
Ostatnio edytowane przez JoeyLG : 05.01.2009 o godz. 22:44.
|
|
|
|
Member
Od: 11.2006
Skąd: Qrdwanów
Offline |
#175
|
|
Czyli moge sie smialo ze szkoły wypisać tak?
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Offline |
#176
|
|
tak, tylko pamiętaj, że ta całkowicie zawodowa armia może nie pociągnąc za długo hehe
![]() |
|
|
|
Member
Od: 11.2006
Skąd: Qrdwanów
Offline |
#177
|
|
jak wszystko w tym chorym kraju..
LECHIA GDAŃSK! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Malbork
Offline |
#178
|
|
no zrobisz to na własną odpowiedzialność
![]() pobór został zawieszony, a nie całkowicie wycofany z życia. ![]()
Tylko Pomka!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Offline |
#179
|
|
Dokładnie tak jak mówi Maciejo
WISŁA Z LECHIĄ!!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....
Offline |
#180
|
|